Szukaj

Magda Narożna zaprosiła TVN do swojej posiadłości. Królowa disco-polo mieszka w niezłych luksusach

Jak mieszka Magda Narożna?

Jak mieszka Magda Narożna?

Magdalena Narożna w Dzień Dobry TVN pochwaliła się swoim pięknym domem, który znajduje się w małej wsi na Kurpiach. Jak mieszka i jak spędza czas wolny?

Magdalena Narożna jest jedną z popularniejszych gwiazd disco polo. Jej utwory nuci wielu fanów, których stale przybywa. Wokalistka Pięknych i Młodych może się poszczycić nie tylko mocnym głosem, ale także piękną figurą. Jest świadoma swojego wyglądu. Wie, że jej największym autem są szczupłe nogi:

A jeżeli chodzi o moje atuty, każdy kto mnie zna i ze mną współpracował, to gdy wychodzę na scenę mówi, że moim największym atutem są nogi. Nogi do nieba. Dość szczupłe, ale to też przez to, że przez wiele lat biegałam prawie zawodowo. Te przebyte kilometry gdzieś tam zostały – powiedziała naszej reporterce.

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Narożna od ponad roku jest zaręczona z Krzysztofem Byniakiem. Partnerzy mieszkają razem w pięknym domu, który znajduje się w małej wsi na Kurpiach. Mieszka z nimi Gabrysia, córka artystki z pierwszego małżeństwa z Dawidem Narożnym. Gwiazda zaprosiła do siebie ekipę Dzień Dobry TVNPrzed kamerami zdradziła, że bardzo dobrze czuje się na wsi:

Ja na wsi się czułam zawsze najlepiej i tam spędziłam najpiękniejsze lata mojej młodości, mojego dzieciństwa. Zawsze tęskniłam za tym, że rano wychodzę, mam jakieś zwierzątko.

Narożna posiada kurnik. Dzięki temu ma świeże jaja, z których potem robi np. jajecznicę:

Mam 7 kurek, kogucika i dwie kaczki.

Dom jest położony w lesie, co bardzo odpowiada Magdalenie. Zdradziła, że chętnie spaceruje i zbiera grzyby. Może to robić godzinami:

Mieszkam w miejscu, gdzie jest przytulnie, pięknie, gdzie jest las, natura. Chodzę na grzyby, uwielbiam zbierać grzyby, uwielbiam chodzić po lesie, mogę to robić godzinami.

Magdalena Narożna bardzo cieszy się, że osiedliła się na wsi. Czuje, że jest to jej miejsce na ziemi:

Cieszę się ogromnie, że się tu osiedliłam, tu jest moje miejsce. Tu czuje się bardzo dobrze. […] Mam taki spokój duszy, spokój wewnętrzny, jestem z właściwą osobą, spełniam się jako kobieta, matka i chyba to jest najważniejsze.

Gwiazda zaprosiła ekipę do jednego z pomieszczeń, w którym znajduje się gablota z medalami i pucharami, które Magda zdobyła w przeszłości. Trenowała biegi długodystansowe. Ze sportu zrezygnowała na rzecz muzyki:

My jesteśmy w takim zaciszu domowym, w którym spędzamy czas przede wszystkim z rodziną. To jest moja gablotka. Trenowałam biegi długodystansowe. Od 1500 m wzwyż. Te nogi wiedzą, ile kilometrów przebiegły. Musiałam wybrać między muzyką a sportem. Wiadomo, ja jako dojrzewająca dziewczyna, która już od 16 roku życia utrzymywała się sama, niestety musiałam gdzieś te pieniądze zarobić.

W pomieszczeniu nie brakuje też pamiątek związanych ze sceną. Na jednej ścianie znajdują się obrazy i zdjęcia, które dostaje od fanów. Mają dla niej szczególną wartość:

Mój Krzyś zrobił mi taką ściankę, która jest sentymentalna. Wiszą tu obrazy od dzieci, np. z domów dziecka, które odwiedzam z zespołem. Są też zdjęcia od moich fanów. Są to piękne wspomnienia.

Magdalena Narożna dodała, że dzięki swojej pracy doszła do miejsca, w którym jest obecnie. Sporą rolę odgrywa w tym wiara:

Doszłam do takiego miejsca w życiu, w którym jestem tylko i wyłącznie dzięki sobie. Wszystko wypracowałam własnymi rękoma. Wtedy, kiedy tego potrzebuje, zwracam się tam, gdzie trzeba, co też pomaga mi w jakiś działaniach, może w przejściach życiowych, ale na pewno nie chciałabym się zwracać do Boga, tylko wtedy, kiedy jest źle, bo to jest chyba zły kierunek, jak to się mówi, jak trwoga to do Boga.

Narożna zaprosiła widzów też do kuchni. Powiedziała, że spędza tu mnóstwo czasu. Uwielbia gotować i jak tylko wraca z trasy czy nagrywania programów telewizyjnych, przygotowuje dla swoich bliskich prawdziwe pyszności:

W domu nie jestem gwiazdą przede wszystkim, zacznijmy od tego. W domu jestem mamą, prawie żoną, jestem sobą przede wszystkim i też się spełniam. Uwielbiam spędzać tu czas, bo kocham gotować po prostu. Jak wracam z trasy, z jakichś programów to pierwsze co wchodzę tutaj.

To naprawdę stylowe wnętrze, w którym są ciemnobrązowe szafki, z jasnymi blatami. Pomieszczenie jest wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty AGD, w tym piekarnik, który jest w zabudowie, a także płytę indukcyjną, na której gwiazda gotuje. Jednym z dań, które co jakiś czas przygotowuje dla bliskich, jest rosół.

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Jak mieszka Magdalena Narożna?

W domu z Magdą mieszka jej narzeczony Krzysztof Byniak. Chociaż poznali się w czasach szkolnych, dopiero gdy ponownie spotkali się kilka lat temu, ich uczucie wybuchło na nowo. Mężczyzna, który mieszkał w Islandii, dla ukochanej wrócił do Polski:

My tak naprawdę uczęszczaliśmy do jednej szkoły. Poznaliśmy się ponad 20 lat temu. Jesteśmy od ponad roku zaręczeni. Byliśmy we Włoszech i Krzysiu w pewnym momencie uklęknął przy fontannie i właśnie się oświadczył.

Zdjęcia domu Magdy Narożnej znajdziecie w galerii.


Jak mieszka Magdalena Narożna?

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×