Były mąż o problemach Magdy Narożnej. Mówi o komorniku i zadłużeniach. Szykuje się większa afera

Dawid Narożny i Magdalena Narożna

Dawid Narożny i Magdalena Narożna

Dawid Narożny na Instagramie zaatakował byłą żonę, Magdalenę. Nie szczędził pod jej adresem gorzkich słów. Upublicznił jej problemy finansowe.

Dawid Narożny przez 7 lat był w związku małżeńskim z Magdaleną Narożną. Tworzyli duet zarówno w życiu prywatnym, jak i na scenie. Założyli zespół Piękni i Młodzi, który w krótkim czasie stał się bardzo popularny. Para doczekała się córki Gabrieli. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Rozstali się w sierpniu 2019 roku.

Przez kilka miesięcy Dawid i Magda nie rezygnowali ze wspólnych występów. Na początku 2020 roku sporo się zmieniło. Narożny został wykluczony z zespołu, o czym media i fanów poinformowała jego była żona. Wydała oficjalne oświadczenie, z którego wynika, że dostał on oficjalne wypowiedzenie:

Z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu – mogliśmy przeczytać w komunikacie Magdy Narożnej.

Dawid Narożny komentuje reportaż o Magdzie Narożnej

Magdalena Narożna stara się być aktywna w social mediach, co jakiś czas udziela wywiadów. Tak jak niedawno, gdy zaprosiła do swojego domu ekipę Dzień Dobry TVN. Pokazała widzom przepięknie wyposażone wnętrza, które możecie zobaczyć tutaj.

Dawid postanowił skomentować wspomniany reportaż. W social mediach dodał filmik ze spaceru, na który wybrał się z bliskimi. Wykorzystując okazję, postanowił wypowiedzieć się na temat byłej żony. Na samym wstępie podkreślił, że dom, którym chwali się Magda, nie jest został w całości spłacony, a sprawą zajmują się komornicy:

Dostałem bardzo dużo wiadomości na temat pewnego reportażu telewizji śniadaniowej o pewnej zakochanej parze, o prawie-mężu i prawie-żonie. Muszę Wam powiedzieć, że zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym. No, ale komornicy muszą mieć z czego żyć.

Następnie nawiązał do kwestii nazwiska „Narożny”, którego Magda nie zamierza zmieniać. Nie szczędził przy tym uszczypliwości. Powiedział, że skoro jest ono aż tak znane, to może także Krzysztof Byniak, który jest jej aktualnym narzeczonympowinien je przyjąć po ślubie:

A poruszając kwestię nazwiska, jeśli jest ono aż tak rozsławione i tak ciężko się z nim rozstać, to może niech prawie-mąż, ja nie będę miał nic przeciwko, przyjmie również to samo nazwisko i wtedy będziemy już tylko jedną wielką, wspaniałą rodziną.

Muzyk ujawnił, że była żona nie chce się zgodzić unieważnienie kościelnego małżeństwa:

Zanim zostaniemy tą wielką wspaniałą rodziną, to może prawie-żona zechciałaby swojemu byłemu mężowi w końcu udzielić zgody na rozwód kościelny, przed którym zupełnie nie wiem dlaczego, tak cały czas się broni.

Na zakończenie powiedział, że Magda nie ma talentu muzycznego, a jej śpiew jest zasługą jedynie komputera i innych ulepszaczy:

I właśnie kochani, moi drodzy i jeśli prawie-żona tak naprawdę wszystko sobie zawdzięcza, to niech jeszcze bardzo dużo rzeczy zawdzięcza przede wszystkim komputerowi, który w tym wypadku, jak słyszycie, naprawdę robił wspaniałą robotę i naprawdę działał cuda.

Na ten moment Magda nie zareagowała na zaczepki byłego męża. Nie ma jednak wątpliwości, że to ona jest gwiazdą w tej trudnej relacji.


Dawid Narożny komentuje byłą żonę

Dawid Narożny komentuje byłą żonę

Dawid Narożny komentuje byłą żonę

Dawid Narożny komentuje byłą żonę

Dawid Narożny komentuje byłą żonę

Dawid Narożny komentuje byłą żonę

Komentarze

 • Gośćbla pisze:

  Wydaje mi się żeby było sprawiedliwie majątek po polowie i każdy idzie w swoją stronę. Ja też bym był średnio zadowolony jak ex by korzystał z mojego majątku niech zabierze ja do siebie a dom sprzedać i rozdzielić pieniążki. A co do Magdy na jego miejscu bym się odciął od tematu bylo minęło

 • Szczior pisze:

  On to paszczur

 • A chtakjej pisze:

  Oj koniuszy koniuszy Ty mozesz bylej pantofle pucowac a to nowe to jak rusko dojarka kruw niczym Kalchozniki

 • Gośgospodarzć pisze:

  Magda ten twuj. Byly to zwykly STAJENNY. A TA NOWA TO KROWY DOJC. A TO MALENSTWO JAK ZACZNIE CHODZIC TO. DO PILNOWANIA. GESI

 • Gość pisze:

  Ogarnij się człowieku w końcu. Jesteś beznadziejny. Swoje rodzinne sprawy zostaw sobie a nie wszystkim rozpowiadasz co się dzieje.

 • Joanna pisze:

  Człowieku ile jeszcze bedziesz pluł na swoją byłą rodzinę,to obraca się przeciwko tobie żenada co ty wywlekasz.

 • Gość pisze:

  Udaje Roxette ale to nie ta klasa przykro

 • Gość pisze:

  Dla mnie oboje so śmieszni i warci siebie

 • Gość pisze:

  Oj nieładnie Dawid opamiętaj się macie córkę po tylu latach nie wstyd Tobie wywlekać publicznie brudy byś miał chociaż trochę kultury można inaczej sobie świadectwo wystawiasz Magda wspaniała jesteś z kim byłaś związana nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy

 • Gość pisze:

  Zgadzam się w 100 %, Trzeba mieć godność

 • Gośćgaga pisze:

  zawiodłam się na Dawidzie myślałam że on mądrzejszy od eks żony a on dalej pierze brudy nieładnie

 • Gość pisze:

  Może czas już skończyć raz na zawsze pranie brudów . Dawid powinien być od niej mądrzejszy.. ,kariera Magdy się skończyła. 😜😜😜

  • Gość pisze:

   Magda ma piekny głos i klasę. Były mąż: żenada. Próbuje się wybić na praniu tematu rozwodu. Choć to on zdradził, i nie ma się czym chwalić

 • Ewa pisze:

  Brudy trzymajcie w domu

 • Ladna i mloda pisze:

  Powinna tez nazwe zespolu zmienic bo nie pasuje do zespolu A Dawid Ma racje nie Ma co

 • Gość 28 pisze:

  Witam dlaczego Dawid ma się dawać Magda jeździ po nim jak po kobyle prawie w każdy wywiadzie dogryza mu to czemu on ma się dawać Magda byś się wstydziła

  • Gość pisze:

   On zdradził żonę. Ona póki co zachowuje się z klasa. Nie komentuje tego publicznie. Facet bez klasy. Żenada

 • Gość pisze:

  Kijem bym jej nie ruszył…. Bo przypomnina mi byłą ex……..

 • Gość pisze:

  Jakim trzeba być człowiekiem by teraz tak oczerniać matkę swojego dziecka . Nie potrafi odejść z twarzą i oddzielić to co było gruba kreska . Wieczny dzieciak . Nie ma znaczenia czy jest brzydka czy nie kiedyś była dla niego ważna mają córkę co ona pomysli za parę lat . Wydając takie opinie o byłej po czesci wydajesz świadectwo o sobie . Żenada

 • Gośćjafyv pisze:

  Może by tak przestali prac publicznie brudy. To nie wygląda dobrze ani dla nie ani dla niego. Zabrakło nici porozumienia coś się wypaliło i tyle po co to wszystko wywlekac i się wybielać.

 • Gość pisze:

  Dawid jak byś liście razem to ile wydawała na tapetę bo bez wygląda strasznie i fakt strasznie też śpiewa

 • Gość pisze:

  Mam prośbę moglibyście o niej już nie pisać bo ani gwiazda a ni piękna zwykła dupa i to brzydka

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×