Magda Gessler z okazji urodzin dostała najsłodszego całusa od wnuczki. Uroczy kadr roztopił serca internautów

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gesser opublikowała na swoim profilu na Instagramie nowe zdjęcie z Neną. To najsłodsze, co dzisiaj zobaczycie. Restauratorka nie mogła sobie wymarzyć lepszego prezentu w dniu 68. urodzin.

Magda Gessler obchodzi dziś 68. urodziny. Z tej okazji w internecie zaroiło się od życzeń kierowanych w stronę znanej restauratorki. Jednak to słowa wygłoszone przez córkę gwiazdy, Larę Gessler, zrobiły na internautach największe wrażenie.

A dziś urodziny ma moja najukochańsza Mama. Znacie ją jako ostrą babkę, z silnym charakterem, niekiedy nieprzebierającą w słowach, rzucającą talerzami. To wszystko prawda, ale to nie to jest w niej najcenniejsze. Ja najbardziej kocham jej dziewczęcość, wrażliwość i niepoprawną wiarę w ludzi. Jest duchem niespokojnym, który cały czas musi gdzieś latać, poznawać, probować by lepiej zrozumieć świat i samą siebie… ale i tak potem musi wrócić, popatrzeć na nas. Sprawdzić, czy jesteśmy cali, szczęśliwi i bezpieczni. Kocham Cię bardzo Mamo – napisała.

Nieco później na profilu Magdy pojawiło się zdjęcie z Neną, która zdecydowanie jest najpiękniejszym prezentem urodzinowym dla Gessler.

Magda Gessler na zdjęciu z Neną

Magda Gessler jest niezwykle barwną osobowością i obecnie jedną z największych gwiazd TVN. Jej program Kuchenne rewolucje okazał się hitem i króluje w ramówce stacji już ponad dekadę. Restauratorka od wielu lat podróżuje po Polsce i zmienia polską gastronomię. Rozkochała w sobie widzów temperamentem i walką o poprawę jakości jedzenia i usług. Jej zasługi dla lokali i ich klientów w naszym kraju są nie do przecenienia, bo mapa restauracji w Polsce wzbogaciła się o ciekawe i smacznie karmiące miejsca.

Oprócz tego Magda jest też mamą i babcią. Lara i Tadeusz nie ukrywają, że są bardzo związani ze znaną mamą, a i Gessler nie szczędzi swoim dzieciom komplementów i nie waha się publicznie mówić o uczuciach. Kiedy okazało się, że zostanie babcią, nie posiadała się ze szczęścia, a kiedy Nena pojawiła się na świecie, dosłownie oszalała na jej punkcie.

Nic więc dziwnego, że najlepszym prezentem dla niej w dniu urodzin była wizyta ukochanej wnuczki. Maga pochwaliła się zdjęciem z dziewczynką i jest to zapewne najsłodsze, co dziś zobaczycie.

Cudowny kadr podbił serca internautów. W komentarzach pod postem zaroiło się od komplementów. Mało tego, w relacji na Instagramie Tadeusza Müllera pojawiło się wideo, na którym widać, jak mieszkańcy Krakowa wyciągnęli Magdę na ulicę, żeby zaśpiewać jej 100 lat!

Zdaje się, że Magda Gessler, dzięki najbliższym i fanom, ma wspaniałe urodziny. Tylko zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Magda Gessler celebruje 68. urodziny

Magda Gessler celebruje 68. urodziny

Magda Gessler celebruje 68. urodziny

Magda Gessler celebruje 68. urodziny

Magda Gessler celebruje 68. urodziny

Magda Gessler celebruje 68. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×