Marek Mostowiak nie zniknie z „M jak miłość”? Scenarzyści sprytnie to sobie wymyślili

M jak miłość: Kacper Kuszewski odchodzi. Dlaczego?

M jak miłość: Kacper Kuszewski odchodzi. Dlaczego?

Kacper Kuszewski wróci do „M jak Miłość”?

Informacja o tym, że M jak Miłość będzie już wkrótce musiało obejść się bez Marka Mostowiaka nieźle wstrząsnęła fanami. Kacper Kuszewski spuścił na nich w zeszłym tygodniu prawdziwą bombę, informując o swoim odejściu z serialu. To było niespodziewane, ale również niewiarygodnie przykre, bowiem aktor grał w telewizyjnej operze mydlanej od 18 lat, czyli od samego początku serii.

Produkcja skomentowała już całą sytuację, wyrażając zrozumienie i wsparcie dla Kuszewskiego. On sam podzielił się też długim wpisem na Facebooku, tłumacząc swoją decyzję i żegnając się z fanami. Nie raz i nie dwa było jednak tak, że aktorzy po przerwie wracali do serialu. Czy Kacper rozważa taką ewentualność? Okazuje się, że scenarzyści zostawią mu drogę powrotną… ale aktor nie jest chętny, by z niej skorzystać:

Widzowie będą mieli trochę czasu, by oswoić się ze zniknięciem Marka. Nie chcę zbyt wiele zdradzać, żeby nie zepsuć fanom serialu przyjemności z oglądania. Na pewno nie zdarzy się nic tragicznego, prawdopodobnie Marek gdzieś wyjedzie. Scenarzyści chcą na wszelki wypadek zostawić tej postaci jakąś furtkę i możliwość powrotu. Nie planuję z niej korzystać, ale życie jest nieprzewidywalne – wyznał w wywiadzie z Kubą Zajkowskim

Serwis Super Seriale przypomina historię Małgorzaty Pieńkowskiej, która odeszła z M jak miłość, twierdziła, że „na dobre”, a powróciła po dwóch latach na plan:

Po 11 latach grania tej postaci mam poczucie, że już czas najwyższy zamknąć etap mojego życia, który nazywa się „Maria Rogowska – powiedziała gwiazda „Tele Tygodniowi” w 2012 roku i wróciła na ekran po dwóch latach. Według najnowszego wydania tygodnika na to samo liczą twórcy „M jak miłość” w przypadku Marka Mostowiaka.

Myślicie, że zmieni zdanie po czasie i jeszcze wróci do Grabiny?

Wojna gwiazd „M jak miłość”! Olga Frycz o koszmarnych warunkach pracy na planie. Anna Mucha zrobiła jej porządny wykład

Kacper Kuszewski na dobre pożegnał się z widzami i obsadą „M jak miłość”. Opowiedział o swojej ostatniej scenie

Kacper Kuszewski odchodzi z „M jak miłość”! Wiemy już, co dalej z Markiem Mostowiakiem!


Kacper Kuszewski – Seks w życiu kobiety, premiera w teatrze IMKA

Kacper Kuszewski – Seks w życiu kobiety, premiera w teatrze IMKA

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×