Szukaj

Znamy oglądalność „Listów do M4”! Wynik robi wrażenie. Przebił wszystkie poprzednie części

Listy do M.4

Listy do M.4

Ile osób obejrzało Listy do M. 4? Znamy wyniki oglądalności. Wszystko zdradził Kuba Wojewódzki w pierwszym odcinku 19. sezonu swojego talk-show.

Kuba Wojewódzki jest prawdziwym królem TVN-u. Właśnie rozpoczął się kolejny sezon jego słynnego talk-show, do którego zaprasza interesujących gości, którzy dobrze wiedzą, że zostaną zasypani szeregiem wnikliwych pytań. W pierwszym odcinku, który został wyemitowany 16 lutego, w studiu gościli aktorzy, którzy wystąpili w Listach do M. 4. Temat filmu przewijał się przez całą rozmowę.

Gwiazdy Listów do M. 4 gośćmi Kuby Wojewódzkiego

Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie widziałaby Listów do M. Premiera pierwszej części popularnej komedii romantycznej przypadła na 10 listopada 2011 roku. W krótkim czasie okazało się, że produkcja stała się komercyjnym hitem, do którego widzowie z chęcią wracają w okresie świąt Bożego Narodzenia.

1 lutego premierę miały Listy do M. 4, które pierwotnie miały trafić do kin miesiąc przed ubiegłorocznym Bożym Narodzeniem. Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego talk-show aktorów, którzy wcielają się w główne role. Na jego kanapach zasiedli Agnieszka DygantMagdalena BoczarskaCezary Pazura, a całej rozmowie przysłuchiwał się Tomasz Karolak.

W czasie programu padło wiele pytań o relacje między aktorami podczas kręcenia filmu. Kuba chciał dowiedzieć się, co Agnieszka sądzi na temat gry aktorskiej Piotra Adamczyka, z którym w formacie tworzy parę. Na jaw wyszło, że znają się niemal całe życie:

To jest super aktor, partner ekranowy też bardzo świetny. Tylko, jak znasz kogoś od 12. roku życia, no to nie możesz o nim pomyśleć, że on jest sexy na przykład. Znaczy on jest sexy inaczej, jakby. […] Ja go za dobrze znam, za długo znam. Jak brata.

Listy do M. 4. Oglądalność filmu

Widzowie mogli obejrzeć również fragment Listów do M. 4. Tuż przed jego emisją Wojewódzki zdradził, ile osób obejrzało komedię w serwisie Player.pl. Wynik robi wrażenie. Jest wyższy niż w przypadku poprzednich części, które miały premiery w kinach:

Ja sprawdzałem na wczoraj. 23 miliony osób obejrzało ten film na Playerze.

Przypomnijmy tylko, że pierwsza część komedii w tym samym roku, w którym miała premierę, obejrzało 2 560 734 widzów. Listy do M. 2 ustanowiły nowy rekord – tę część obejrzano 2 960 806 razy. W 2017 roku na ekranach pojawiła się 3. część produkcji, na którą do kin wybrało się 3 009 971 widzów.

Okazuje się, że Listy do M. 4 w ciągu dwóch tygodni od premiery stały się prawdziwym megahitem, który widziała ponad połowa ludności zamieszkującej Polskę. Platforma Player zanotowała absolutny rekord.


Agnieszka Dygant, Magda Boczarska, Cezary Pazura i Kuba Wojewódzki

Agnieszka Dygant, Magda Boczarska, Cezary Pazura i Kuba Wojewódzki

Agnieszka Dygant, Magda Boczarska, Cezary Pazura i Kuba Wojewódzki

Agnieszka Dygant, Magda Boczarska, Cezary Pazura i Kuba Wojewódzki

Magda Boczarska u Kuby Wojewódzkiego - Listy do M. 4

Magda Boczarska u Kuby Wojewódzkiego - Listy do M. 4

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×