Szukaj

Lenka Klimentova dostała wiadomość od sąsiadów. Wśród miłych słów znalazł się przytyk do Rafała Szatana

Lenka Klimentova i Rafał Szatan

Lenka Klimentova i Rafał Szatan

Lenka Klimentova była partnerką Rafała szatana w Tańcu z Gwiazdami. Niestety para opuściła program już w drugim odcinku. Piękna tancerka otrzymała niespodziankę od sąsiadów. Tak ją wspierają w tym nieprzyjemnym okresie.

Lenka Klimentova w Tańcu z Gwiazdami była taneczną partnerką Rafała Szatana. Para odpadła jednak w ostatnim odcinku show. Tancerka pochwaliła się w sieci, że sąsiedzi ją wspierają po tym wydarzeniu.

Zobacz: Żora Korolyov atakuje “Taniec z gwiazdami”: “Nie znam się chyba na tańcu, śmierdzi tu układami i niesprawiedliwością”. Co na to produkcja i twórcy programu?

Lenka Klimentova i Rafał Szatan – odpadli z Tańca z Gwiazdami

Lenka i Rafał odpadli już w drugim odcinku programu. Nie kryli, że werdykt widzów bardzo ich zaskoczył i zasmucił. Chcieliby jeszcze potańczyć, a tu trzeba było się tak szybko pożegnać.

View this post on Instagram

Dziś poniedziałek a więc nowy tydzień przed nami???? Chce go zacząć od podziękowań osobom które na to w 100% zasługują a więc jeszcze trochę wrócę do piątku… ???????? Tak jak każdą edycję jest trzeba wspomnieć o ludziach którzy pracują bardzo ciężko przy programnie @tanieczgwiazdami aby było w piątek wieczorem wszystko piękne i idealne???? Ci wszyscy których będę wymieniać (a nie tyłko) są nie tylko świetnymi w tym co robią ale zawsze nas wspierają motywują i pomagają i za to wszystko im serdecznie dziękuję! ♥️ Pani producent @straussagnieszka i cala produkcja @rochstar.tv Pani rezyserka @agatalipnicka ????????♥️ Przepiekne make upy i fryzury @warszawskidomfryzjerow @agnieszkaosoch @monika_zbrzezna_mua @dagmakeupart @ewagil.co.makeupstudio ♥️ Paznokietki i z kropeczkami na szczescie @ekert_official @margaretekert @roksana.ekert ♥️ Przepiekne sukienki i stylizacje @malwinawedzikowska @alicjjjja Gosia i dziewczyny♥️ Choreografowie @maciejzakliczynski @princekriss ♥️Kochani prowadzący @paulinasykutjezyna @krzysztof_ibisz_official ♥️ Orkiestra Tomka Szymusza i szanowne jury???????? Mogłabym oczywiście dalej wymieniać ale tych osób jest bardzo dużo, zawsze o wszystkich będę pamiętała i będę Wdzięczna za ich starania koło nas w każdej edycji!♥️ Serdecznie też bardzo dziękuję wam wszystkim którzy wspieraliscie naszą parę i wysyłali głosy, pisali do nas i cieszyli się naszym tańcem ♥️???????? pod koniec chciałabym bardzo podziękować mojej rodzinie która jak co edycję zawsze spotyka się u kogoś żeby zobaczyć nas tańczyć w telewizji @polsatofficial w Czechach, wiem że i z daleka mogę na nich zawsze liczyć♥️ @yveta_rucka @romantvrz @marcitvrzova Na sam koniec zawsze zostawiam jego bo należy mu się największe podziękowania bo udane małżeństwo nie jest wtedy kiedy się tylko razem śmiejemy i cieszymy ale przede wszystkim wtedy kiedy się coś nie uda potrzebuje się wsparcia przytulenia albo po prostu wypłakać się czy nawet ponarzekać.. nie będę więcej pisać bo wszystko ci powiem w oczy ale po prostu… DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚ♥️???????? @janekkliment ♥️ #koniec #podziekowania #tanieczgwiazdami #czeskiediabelki #paranumer3

A post shared by Lenka Klimentová (@lenkakliment) on

Okazuje się, że również mieszkańcy bloku, w którym mieszka Klimentova, nie byli szczęśliwi, że w kolejnym odcinku programu zabraknie ich sąsiadki. Z tego powodu postanowili ja wesprzeć i zostawili dla niej kartkę, która przykleili w windzie.

Zobacz: Seksowna żona Jana Klimenta pokazała się nago na wakacjach! Lenka ma ciało jak nastolatka!

Lenka Klimentova – wsparcie od sąsiadów

Tancerka pochwaliła się na Instastory, że po piątkowym odcinku programu, w którym to własnie odpadła, w windzie w jej bloku czekała na nią specjalna wiadomość. Choć treść wydaje się dość ogólna, to zdaje się, że jest tam delikatny przytyk do Rafała Szatana:

Lenka, nie wszyscy kochają piekło. My ciebie kochamy – można było przeczytać.

W wiadomości pojawiło się też inne wyznanie, że Lenka świetnie tańczy i w ogóle jest super.

Super tańczysz i jesteś super. Pozdrówka – napisała wielbiciel jej talentu.

Tancerka nie kryła, że wiadomość ją bardzo ucieszyła. Postanowiła odpowiedzieć swoim sąsiadom.

Dziękuję kochani sąsiedzi. Kocham, Lenka – napisała czerwonym pisakiem.

Takie sąsiedztwo, to aż milo do domu wracać.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka oceniła „Taniec z gwiazdami” w Polsacie! Zapowiedziała wielki powrót? [WIDEO]


Rafał Szatan i Lenka Klimentowa

Rafał Szatan i Lenka Klimentowa

Jakub Kucner, Lenka Klimentowa - Taniec z Gwiazdami, odcinek 8

Jakub Kucner, Lenka Klimentowa - Taniec z Gwiazdami, odcinek 8

Jakub Kucner, Lenka Klimentowa - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Jakub Kucner, Lenka Klimentowa - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×