Urocza córka Dariusza Krupy wyrosła na śliczną dziewczynkę! Jest coraz bardziej podobna do Allanka i za kilka lat złamie niejedno serce!

Dariusz Krupa córka Lea

Dariusz Krupa córka Lea

Jak wygląda córka Dariusza Krupy?

Allan Krupa jest jedynym dzieckiem Edyty Górniak, ale Dariusz Krupa, ojciec nastolatka, ma jeszcze córkę ze związku z Izabelą Adamczyk. Jak wygląda obecnie mała Lea? Jak się zmieniła? Zobaczcie zdjęcie!

Dariusz Krupa zdecydowanie nie ma szczęścia do związków. Edyta Górniak odeszła od niego razem z synkiem, Allanem Krupą, a gdy artysta wpadł w problemy z prawem, zostawiła go również Izabela Adamczyk. Ze związku z Adamczyk Krupa doczekał się ślicznej córeczki, Lei, która wyrosła na prawdziwą ślicznotkę. Ośmioletnia przyrodnia siostra Allana z pewnością w przyszłości będzie łamać męskie serca. Dumna mama pochwaliła się zdjęciem ze swoją pociechą na Instagramie.

Trzeba przyznać, że Lea odziedziczyła po niej urodę, choć ciemne włosy ma bez wątpienia po Dariuszu. Dziewczynka ma bardzo regularne rysy twarzy, duże oczy i przyjemną aparycję. Wygląda też na to, że przed obiektywem czuje się naprawdę dobrze. Pozowała trzymając Adamczyk za dłoń i odważnie patrzyła prosto w aparat, co nie jest powszechnie spotykane u dzieci.

Myślicie, że kiedyś pójdzie w ślady swojego starszego brata i będzie próbowała zaistnieć na arenie rozrywkowej? Nie jest tajemnicą, że Allan ma ogromny talent muzyczny, choć obecnie bardziej skupia się na karierze wojskowej. Od powrotu z Los Angeles uczy się w wymarzonej szkole i planuje zostać snajperem.

Biały proszek w samochodzie rozbawionej Edyty Górniak! Dariusz Krupa byłby dumny! [WIDEO]

Dariusz Krupa pieje z radości! Prokuratura umorzyła jego sprawę!

Joanna Koroniewska przyłapana z córkami na spacerze! Janinka jest już prawie jej wzrostu!


Izabela Krupa z córką Leą

Izabela Krupa z córką Leą

Lea Krupa - córka Dariusza Krupy i Izy Adamczyk skończyła w sierpniu 4 lata

Lea Krupa - córka Dariusza Krupy i Izy Adamczyk skończyła w sierpniu 4 lata

Iza Adamczyk i Lea Krupa w sierpniu 2014

Iza Adamczyk i Lea Krupa w sierpniu 2014

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×