Szukaj

Lady Gaga koncertowo oszukała Irinę Shayk! Bez ceregieli opowiedziała o chemii między nią a Bradleyem!

Lady Gaga, Irina Shayk, Bradley Cooper, romans

Lady Gaga, Irina Shayk, Bradley Cooper, romans

Lady Gaga o romansie z Bradleyem Cooperem

Lady Gaga postanowiła wreszcie otwarcie odnieść się do plotek o swoim romansie z Bradleyem Cooperem. Po Oscarach, na których para dała ognisty występ, spekulacje na temat ich relacji tylko się zagęściły. Co ma o tym do powiedzenia sama wokalistka? Wcześniej nie odnosiła się do tych pomówień. Jak podsumowała relację z przystojnym partnerem Iriny Shayk?

Lady Gaga nie odnosiła się nigdy wcześniej do relacji z Bradleyem Cooperem. Wokalistka, która niedawno odebrała Oscara za piosenkę Shallow, od miesięcy podejrzewana jest o romans z partnerem Iriny Shayk. Fakt, że zagrali razem w Narodzinach Gwiazdy i od tamtej pory nie szczędzą sobie publicznie czułości sprawia, że fani kompletnie szaleją, a w mediach pojawia się coraz więcej doniesień o ich intymnej relacji. Jaka jest prawda?

Gaga postanowiła skomentować wreszcie te plotki. W programie Jimmy’ego Kimmela gwiazda zdecydowanie zaprzeczyła, że ma romans z Bradleyem:

Po pierwsze, media społecznościowe, szczerze mówiąc, to toaleta Internetu. To, co zrobiły popkulturze, jest fatalne. Ludzie widzieli miłość na scenie i właśnie to chcieliśmy im pokazać. Shallow to piosenka o miłości. Narodziny Gwiazdy to film o miłości. Pracowaliśmy bardzo ciężko nad naszym występem. Nigdy nie tracę kontroli gdy śpiewam na żywo, a mam tych występów na swoich koncie milion. Z punktu widzenia artysty to było bardzo ważne, żebyśmy byli połączeni przez cały czas. Kiedy śpiewasz piosenki o miłości, chcesz, żeby ludzie to czuli – zapewniła Gaga.

Wierzycie jej?

Księżna Kate zaszalała ze stylizacją jak Lady Gaga! Jej płaszcz to istne cudo prosto z wybiegu!

To już oficjalne! Lady Gaga o swojej relacji z Bradleyem Cooperem. Na te słowa czekaliśmy miesiącami!

Na Oscarach 2019 doszło do historycznego pojednania! Lady Gaga pogodziła się z Madonną i od razu trafiły do łóżka! Jest zdjęcie!


Lady Gaga i Madonna pogodziły się

Lady Gaga i Madonna pogodziły się

Lady Gaga z Oscarem 2019

Lady Gaga z Oscarem 2019

Lady Gaga Vanity Fair Oscar Party 2019

Lady Gaga Vanity Fair Oscar Party 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×