Szukaj

Czy Kylie Jenner przesadziła? Pokazała zdjęcie z toalety, a fani nie dowierzają w to, co widzą

Kylie Jenner kontrowersje

Kylie Jenner pokazała zdjęcie z toalety

Kylie Jenner w ostatnim czasie wyrosła na największą gwiazdę słynnego klanu. Celebrytka potrafi idealnie łączyć sprawy zawodowe z życiem prywatnym. Od kilku lat sukcesywnie prowadzi markę kosmetyków, która przyniosła jej milionowe zyski plasując ją w czołówce najbogatszych kobiet w USA według Forbes. Jest także matką uroczej Stormi, której ojcem jest Travis Scott. Para w swoim towarzystwie czuje się doskonale, czego dowodem może być okładkowa sesja z ich udziałem.

Kylie Jenner prowadzi więc życie, o którym większość nastolatek może tylko pomarzyć. To właśnie m.in. dla nich prowadzi konto na Instagramie, gdzie zdradza kulisy swojej prywatności. O ile większość postów Jennerki nie budzi zastrzeżeń, o tyle jedno z ostatnich zdjęć przekracza granice dobrego smaku. Dlaczego?

Kylie, mająca na sobie sandałki w panterkę, pochwaliła się zdjęciem swojego pedicure, pokazując różowe paznokcie. Tuż obok leży brązowa torebka Chanel. Chociaż prawdopodobnie Jenner chciała zwrócić uwagę na dodatki, internauci zauważyli coś innego. Fotografia, którą umieściła w sieci, przypomina ujęcie z toalety:

Poważnie myślałem, że to jest zdjęcie z łazienki. Wiesz, zrobiona w momencie kiedy siadasz na toalecie i patrzysz na swoje stopy – napisał jeden z komentujących.

Nic więc dziwnego, że fani tym faktem byli nieco zniesmaczeni. W komentarzach pojawiało się wiele głosów, że takie ujęcie jest brakiem szacunku i kultury wobec fanów, jak i samej marki, która wyprodukowała jej drogą torebkę.

Sukcesy Kylie Jenner w 2018 roku

2018 rok zdecydowanie należy do Jenner. Najpierw pojawiła się w rankingu najbogatszych kobiet Ameryki i błyszczała na okładce Forbesa, by później w towarzystwie ukochanego zaliczyć boską sesję w magazynie GQ. Zwieńczeniem jej sukcesów była tytułowa czołówka australijskiego Vogue’a. Czym jeszcze nas zaskoczy w najbliższych tygodniach?

Kylie Jenner zaliczyła swoją pierwszą okładkę „Vouge’a”! Wygląda bosko! Nawet Kim się przy niej chowa!

Zuckerberg nie jest już najmłodszym miliarderem w historii! Kylie Jenner zdetronizowała króla social mediów!

Kylie Jenner i Travis Scott zaliczyli pierwszą wspólną okładkę! Nawet zdjęcia Kim i Kanye z „Vogue’a” wypadają przy nich blado


Czy lubisz Kylie Jenner?

×