20-letnia Kylie Jenner najmłodszą najbogatszą osobą na świecie! Jej majątek wbija w fotel

Kylie Jenner majątek

Kylie Jenner majątek

Majątek Kylie Jenner

Kylie Jenner to nie tylko młodsza siostra Kim Kardashian, ale także bizneswoman, która prowadzi firmę zajmującą się produkcją kosmetyków. Biznes szybko okazał się żyłą złota do tego stopnia, że celebrytka mając tylko 20 lat dorobiła się majątku szacowanego na 900 milionów dolarów. Dzięki temu wskoczyła na listę najbogatszych kobiet Ameryki według magazynu Forbes – debiutując na 27 miejscu.

Kylie swoją firmę Kylie Cosmetics założyła dwa lata temu, praktycznie bez żadnych pracowników i kapitału. Od tego czasu ciężko pracowała nad sukcesem. Dotychczas jej zyski ze sprzedaży kosmetyków do makijażu wynoszą ponad 630 milionów dolarów, czyli ponad 2 miliardy złotych.

Kylie Jenner najmłodszą najbogatszą osoba na świecie

Kylie w wieku 20 lat dorobiła się majątku szacowanego na około 3 miliardy złotych. Zdaniem dziennikarzy amerykańskiego Forbesa marka córki Kris i Caitlyn jest teraz warta prawie 800 milionów dolarów. Dodajmy, że Jenner jest właścicielką 100 procent firmy.

Ciekawostką jest fakt, że Kylie, która pojawia się na okładce magazynu, jest najmłodszą osobą, która kiedykolwiek znalazła się w notowaniu:

To niewiarygodne, że można mnie wyróżnić za coś, z czego czerpię pasję. Jestem naprawdę za to wdzięczna. Zawsze uwielbiałam makijaż i bardzo ciężko pracowałam, by pierwszy zestaw do malowania ust wprowadzić na rynek. Konsultując to z moimi fanami, tworzę produkty, które ich ekscytują i im się podobają. To niesamowity proces. Bardzo wiele nauczyłam się po drodze. Mam nadzieję, że uda mi się zainspirować innych do podążania za głosem marzeń – podkreśla Jenner w rozmowie z Forbesem.

Dodajmy, że w rankingu znalazła się również przyrodnia siostra Kylie – Kim Kardashian. Założycielka marki kosmetycznej KKW Beauty zajęła miejsce 54., a jej majątek opiewa na kwotę 350 milionów dolarów.

Bogactwo sióstr robi wrażenie, prawda?

Co się stało z ustami Kylie Jenner? Fani niedowierzają w to, co zobaczyli na jej nowych zdjęciach

Kylie Jenner już planuje operację plastyczną dla córki? Powiedziała zaskakującą rzecz na temat ust małej Stormi!

Kardashianki zerwały kontakt ze swoim bratem. Właśnie odkrył tajemnicę Kylie i opowiedział o niej w mediach


Kylie Jenner najbogatszą najmłodszą kobietą na świecie

Kylie Jenner najbogatszą najmłodszą kobietą na świecie

Kylie Jenner usunęła wypełniacze z ust

Kylie Jenner usunęła wypełniacze z ust

Kylie Jenner usunęła wypełniacze z ust

Kylie Jenner usunęła wypełniacze z ust

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×