Kuba Wojewódzki ogłasza zaręczyny. Pochwalił się pierścionkiem, który kupił dla Anny. Nieźle się wykosztował. Na takie luksusy stać najbogatszych

Kuba Wojewódzki i Anna

Kuba Wojewódzki i Anna

Kuba Wojewódzki zaskoczyła fanów, gdy pochwalił się w sieci pierścionkiem i ogłosił zaręczyny z partnerką. Nie oszczędzał na tym ważnym dniu. Pod postem lawina gratulacji. 

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy, a przy tym niezły showman. Od dwóch dekad prowadzi autorski talk-show, a na jego kanapach zasiadło wiele gwiazd i polityków. Nie boi się on zadawać najtrudniejszych pytań, a niektórzy goście drżą przed wizytą w jego programie. On zapewnia za to dawkę dobrego ironicznego humoru, który przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy.

Dziennikarz zdobył ogromną popularność, a to sprawiło, że ma wokół się dużą liczbę fanów. Ci interesują się nie tylko jego zawodową karierą, ale też życiem prywatnym. W tym całkiem sporom się dzieje. Gospodarz jednego z najpopularniejszych programów w TVN ma na swoim koncie kilka medialnych związków. Przez kilka lat spotykał się z Anną Muchą. Następnie jego partnerką była Renata Kaczoruk. Niedawno znowu ugodziła go strzała amora i nie widzi świata poza modelką, Anną Markowską.

Kuba Wojewódzki ogłasza zaręczyny na Instagramie. Pokazał pierścionek

Kuba i Anna szybko stali się jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Chociaż kilka tygodni temu pojawili się razem na jednej z teatralnych premier, to dopiero w rozmowie z reporterką Jastrząb Post potwierdziła ona związek z dziennikarzem i przyznała, że łączy ich prawdziwe uczucie. Wspomniała też wówczas o oświadczynach i tym, że to decyzja jej partnera.

No ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby. Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać.

Zdaje się, że Kuba wysłuchał wywiadu ukochanej postanowił nie zwlekać z pierścionkiem. Właśnie pochwalił się w sieci zdjęciem, na którym widzimy torebeczkę od Cartier, czyli jednej z najbardziej ekskluzywnych marek biżuteryjnych na świecie. Za najtańszy pierścionek zaręczynowy trzeba tam zapłacić 16 tys. złotych. Większość z nich jest jednak robiona na zamówienie, a ceny sięgają nawet kilkuset tysięcy.

Obiecałem że prezent będzie tak wielki jak choinka …  #merrychristmas #engagement #why – napisał w sieci.

Pod postem zaroiło się od gratulacji od fanów, ale też słów niedowierzania. Jeszcze nie tak dawno bowiem Kuba między innymi ogłosił, że kończy swój talk-show, a następnie, że zostanie ojcem. Pozostaje chyba poczekać, aż Ania potwierdzi, że dostała pierścionek zaręczynowy.


Kuba Wojewódzki - zaręczyny z Anną Markowską

Kuba Wojewódzki - zaręczyny z Anną Markowską

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tak bardzo lubię P I chciałabym doczekać,że będzie P prawdziwie szczęśliwy i tego właśnie życzę ,proszę się spieszyć jestem już stara

 • Gość pisze:

  Taaaaak -,-” już to widzę. Jasne. Z Muchą był tyle czasu i …? Ściemnia jak zawsze. Nabija się i wkręca.

 • Gość pisze:

  Kino jeśli jest prawdą to,że się zaręczyłes to przyjmij moje serdeczne gratulacje.Jestrm Twoja rownolatka i uwierz mi, że Twój strój zaręczynowy nie jest ekstrawagancki tylko (moim zdaniem)nie elegancki! Życzę Wam szczęścia!

 • Gość Api pisze:

  Broszka, zegarek cokolwiek. Pierścionek nie sadze 🤣

 • Aga pisze:

  Czy ktoś edytował ten tekst? Tyle błędów…

 • Gość pisze:

  Podpuszcza, jak zwykle

 • Gość Toja pisze:

  Jakoś nie wierzę, że się oświadczy właśnie teraz. On wiecznie kłamie, nie wiem co chce przez to osiągnąć. Wygląda, że boi się małżeństwa choć udaje odważnego.

 • Gość pisze:

  Skąd wiadomo, że tam jest akurat pierścionek?

  • 28o2 pisze:

   Dobre pytanie. Przecież tam może być wszystko. Kolczyki, naszyjnik, bransoletka, zegarek, broszka 🤷🏻‍♀️
   Nie mniej jednak, jeśli znajduje się tam pierścionek zaręczynowy, to z całego serca życzę Im wszystkiego najlepszego. Niech każdy wiążę się z kim chce. Jedni ze swoim życiem się obnoszą, drudzy zachowują prywatność, są ludzie i ludzie, ale każdy zasługuje na szczęście. Poza tym ile jest par i zgodnych małżeństw z podobną różnicą wieku.. co to za stereotyp, że najlepiej jeśli pary są w podobnym wieku.. jeśli mają w miarę zgodne charaktery i osobowości, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć dobry związek..

  • Gość pisze:

   Może dlatego, że w hasztagu napisał „engagement”?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×