TYLKO U NAS. Anna Markowska potwierdza związek z Kubą Wojewódzkim! „Kochamy się”. Jak się poznali? Od kiedy są parą? Zdradziła nam kulisy najbardziej tajemniczej relacji w branży

Anna Markowska

Anna Markowska

Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim w rozmowie z Jastrząb Post. Modelka opowiedziała o pierwszym spotkaniu i planach na przyszłość. Co z zaręczynami?

Kuba Wojewódzki jak nikt potrafi sprawić, że jest o nim głośno. Dziennikarz od kilku dekad działa w show-biznesie i na przestrzeni lat zdobył ogromną sympatię widzów. Sprawdził się jako juror popularnych programów, ale fani kochają go przede wszystkim za wywiady, które przeprowadza w swoim autorskim talk-show.

Niezmiennie gromadzi przed telewizorami ogromne tłumy. Do studia zaprasza ciekawych gości i nie boi się odważnych pytań. Niektóre znane nazwiska show-biznesu gościły u niego już kilka razy, inni natomiast nadal nie dają się zaprosić do programu z obawy przed gradem pytań.

Ostatnio jednak najwięcej mówi się o życiu uczuciowym Kuby. Przez wiele miesięcy wodził swoich obserwatorów na Instagramie za nos, pokazując zdjęcia z tajemniczą ukochaną. Nigdy jednak nie ujawnił jej tożsamości. Niedawno na jednej z premier pojawił się z młodszą o trzy dekady Anną Markowską. Tylko u nas dowiecie się, jak narodził się ich związek.

Anna Markowska o związku z Kubą Wojewódzkim. Kiedy i gdzie się poznali?

Anna Markowska dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie Top Model. Na stałe znalazła sobie miejsce w show-biznesie, a jej uroda nie umknęła Kubie Wojewódzkiemu. Dziennikarz znany jest ze słabości do pięknych kobiet. Przypomnijmy, że ma za sobą związek z Anną Muchą i Renatą Kaczoruk.

Aktualnie u jego boku pojawia się Anna Markowska. Reporterka Jastrząb Post miała okazję porozmawiać z ukochaną Kuby, który zdradziła przed kamerą sporo szczegółów najbardziej tajemniczej relacji w show-biznesie. Jak się poznali?

To była zabawna historia. Kuba do mnie napisał w sprawie jakiegoś tam biznesu. Ja po prostu się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. Pomyślałam, że boję się tego świata, pomyślałam, że wielki świat może nie jest dla mnie. Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i po prostu poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie. Tak dobrze mi się z nim rozmawiało, zaprzyjaźniliśmy się. Ja wówczas byłam w związku, więc Kuba był moim przyjacielem po prostu. Wtedy nie spotykaliśmy się zbyt często, bo ja byłam w związku i czasami tylko do siebie dzwoniliśmy. No i po jakimś czasie byliśmy razem.

Kiedy przyjaźń pomiędzy Kubą a Anną zamieniła się w miłość?

To było gdzieś po półtora roku znajomości z Kubą. Byliśmy znajomymi i dopiero kiedy ja przepracowałam swój poprzedni związek, bo też ciężko tak przenieść emocje na kogoś innego nagle, to zaczęliśmy w tym kierunku zmierzać, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, ale też takim pozytywnym, bo Kuba emocjonalnie jest bardzo podobny do mnie. Jest bardzo wrażliwy, bardzo dobry, więc mam nadzieję, że będzie wszystko ok.

Kuba Wojewódzki, Anna Markowska - premiera Bliżej

Kuba Wojewódzki, Anna Markowska – premiera Bliżej

Ania zdradziła również, jakie mają plany na przyszłość. Nie ukrywa, że czeka na ruch z jego strony.

No ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby. Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać.

Czym Kuba zauroczył swoją nową partnerkę?

Na pewno ta wrażliwość. Taka troska, którą on ma, duża uczciwość. Kuba bardzo dużo wymaga od siebie, ale też od innych. Jest takim właśnie mobilizatorem. Kocha świat, Kocha czerpać z natury to, co najfajniejsze. Znajduje radość w takich zwykłych prostych rzeczach.

Jak Anna reaguje na krytykę związku z Kubą?

Nie interesuje mnie to, co mówią ludzie, bo ja za dużo przeżyłam. Biorąc skalę to jest dla mnie nic, że ktoś, kogo nawet nie zapytałabym o zdanie napisze o mnie jakieś kłamstwo.

Modelka zdradziła nam też, że planuje spędzić święta razem ze swoim ukochanym i szykuje dla niego specjalny prezent.

Tak, jest to ważne święto i z najbliższymi planuje swoje święta. Najpiękniejsze są te prezenty, które niosą ze sobą jakąś fajną wartość przekaz.

Całą rozmowę z Anią możecie zobaczyć poniżej.


Anna Markowska

Anna Markowska

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×