Szukaj

Gwiazdy, które urodziły w 2019 roku: Meghan Markle, Joanna Krupa, Sara Boruc… . To był prawdziwy baby boom!

Kto urodził w 2019 roku?

Kto urodził w 2019 roku?

Kto urodził w 2019 roku? Joanna Krupa, Izabela Janachowska, Meghan Markle, Ewa Farna... To prawdziwy baby boom! Jak wyglądają dzieci gwiazd i jakie imiona otrzymały? Oto 10 najbardziej komentowanych porodów ostatnich 12 miesięcy.

Które gwiazdy urodziły w 2019 roku?

W ciągu ostatnich miesięcy wiele gwiazd zaznało radości macierzyństwa. Czasami udaje im się długo ukrywać swój błogosławiony stan, innym razem szybko dzielą się z fanami nowiną o bliskim powiększeniu rodziny. Kto został mamą i jakie imiona noszą dzieci urodzone w 2019 roku?

Meghan Markle – syn Archie

Na narodziny tego dziecka czekała nie tylko Wielka Brytania, ale cały świat! Księżna Sussexu przez całą ciążę była na celowniku tabloidów. Pierwszy syn Meghan i księcia Harry’ego urodził się 6 maja. Ważył 3,18 kg. Twarz i imię chłopca poznaliśmy dwa dni później. Imię chłopca zostało ogłoszone dopiero po tym, jak swojego prawnuka odwiedziła królowa Elżbieta II. Rodzice nazwali swojego pierworodnego Archie HarrisonArchie oznacza “prawdziwy i odważny”, a Harrison to po prostu “syn Harry’ego”

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Joanna Krupa – córka Asha

Joanna Krupa i jej drugi mąż Douglas Nunes zostali rodzicami 2 listopada. Modelka urodziła w wieku 40 lat, wcześniej postanowiła zamrozić swoje komórki jajowe. Udało się jej jednak zajść w ciążę w sposób naturalny, o czym dowiedzieliśmy się z programu Dzień Dobry TVN. Asia była aktywna zawodowo niemal do samego porodu. Wyczekiwana córeczka przyszła na świat w luksusowej klinice w Los Angeles. Podobno gwiazda wydała na poród około 20 tysięcy dolarów! Dziewczynka otrzymała imiona Asha-Leigh. Asha oznacza nadzieję życia, a Leigh delikatność.

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki

Agnieszka Kaczorowska – córka Emilia

Agnieszka i jej mąż Maciej Pela skrupulatnie relacjonowali oczekiwanie na dziecko w internecie. Stąd wiemy, że pierwsze miesiące ciąży były dla Agnieszki ciężkie. Nie miała na nic siły i męczyły ją mdłości, pojawiły się również różne zachcianki kulinarne. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie. 26 lipca 2019 roku na świat przyszła piękna i zdrowa Emilka. Agnieszka szybko poczuła się w roli mamy na tyle pewnie, że założyła na YouTubie kanał o rodzicielstwie.

Agnieszka Kaczorowska - choinki gwiazd, Boże Narodzenie 2019

Agnieszka Kaczorowska – choinki gwiazd, Boże Narodzenie 2019

Izabela Janachowska – syn Chrostopher

Gwiazda branży ślubnej i jej mąż Krzysztof Jabłoński zostali rodzicami niemal pięć lat po ślubie. Gwiazda przyznała, że dziecko jest najpiękniejszym prezentem jaki mogli sobie wymarzyć z okazji drewnianych godów. Izabela urodziła synka 10 maja i szybko pochwaliła się jego zdjęciem w internecie. Chłopiec otrzymał imiona Christopher Alexander. Po zostaniu mamą tancerka przeszła na restrykcyjną dietę Dąbrowskiej, która składa się wyłącznie z warzyw oraz owoców. Dzięki temu błyskawicznie wróciła do formy sprzed ciąży!

Izabela Janachowska z synem Christopherem

Izabela Janachowska z synem Christopherem

Ewa Farna – syn Artur

Pierwszego dziecka doczekała się również Ewa Farna i jej mąż Martin Chobot. Słynąca z dbałości o swoją prywatność piosenkarka długo ukrywała ciążę. Radosną nowinę ogłosiła dopiero wtedy, gdy brzuszek był już bardzo widoczny. Ewa poinformowała o przyjściu synka na świat dopiero kilka dni po porodzie. Mały Artur przyszedł na świat w Czechach.

Ewa Farna i Martin Chobot z synkiem - Boże Narodzenie, 2019

Ewa Farna i Martin Chobot z synkiem – Boże Narodzenie, 2019

Kasia Tusk – córka

Córka byłego premiera to kolejna celebrytka, która nie przepada za wpuszczaniem publiki zbyt głęboko w swoje osobiste sprawy. Dość powiedzieć, że fakt o jej zamążpójściu wyszedł na jaw dopiero po pięciu latach! O jej ciąży dowiedzieliśmy się dopiero wtedy, gdy nie dało się już ukryć zaokrąglonego brzuszka. Poród utrzymany był w ścisłej tajemnicy. Upragniona córeczka przyszła na świat w nocy z 19 na 20 stycznia i otrzymała imię Liliana. 

Kasia Tusk zabrała córeczkę na wakacje do Włoch

Kasia Tusk zabrała córeczkę na wakacje do Włoch

Agnieszka Sienkiewicz – córka Marysia

Lipiec był szczęśliwym miesiącem dla Agnieszki Sienkiewicz.  Właśnie wtedy gwiazda Przyjaciółek oraz jej partner Mikołaj Gauer ponownie zostali rodzicami! Aktorka miała już córeczkę Zosię, która przyszła na świat w 2016 roku. W 2019 roku rodzina powiększyła się o kolejną dziewczynkę. Pociecha ma na imię Marysia. Dumna mama pochwaliła się zdjęciami z córeczką kilka dni po porodzie.

Agnieszka Sienkiewicz z córką na jesiennym spacerze

Agnieszka Sienkiewicz z córką na jesiennym spacerze

Natalia Klimas – córka Marysia

W lipcu z narodzin pierwszego dziecka cieszyła się Natalia Klimas wraz ze swoim mężem Mikołajem Boberem. Mała Marysia przyszła na świat w szpitalu im. Świętej Rodziny, na Mokotowie. Szczęśliwa mama podzieliła się nowiną w sieci, gdzie napisała, że dziewczynka mierzy 51 cm i waży 3,4 kg.

Natalia Klimas urodziła

Natalia Klimas urodziła

Sara Boruc – syn Noah

W maju Artur Boruc poinformował fanów, że jego żona urodziła syna, który otrzymał imię Noah. Ich pierwsze dziecko przyszło na świat w 2010 roku – była to córeczka Amelia. Oboje mają również dzieci z poprzednich związków. Artur ma 11-letniego syna Aleksandra, zaś Sara ma córkę Oliwię. Piękna mama już trzy miesiące po porodzie pochwaliła się oszałamiającą figurą! Trudno wyjść z podziwu!

Noah - synek Sary Boruc i Artura Boruca

Noah – synek Sary Boruc i Artura Boruca

Miranda Kerr – Myles

Australijska modelka została mamą po raz trzeci! Pierwszy syn to owoc małżeństwa z aktorem Orlando Bloomem, drugiego chłopca urodziła kolejnemu mężowi, którym jest Evan Spiegel. W październiku Miranda urodziła trzeciego synka. Chłopiec otrzymał imię Myles. Gwiazda zawsze twierdziła, że chce mieć dużą rodzinę, możliwe więc, że wspólnie z mężem będzie wciąż starała się o upragnioną córeczkę.

Miranda Kerr jest w ciąży

Miranda Kerr jest w ciąży


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×