Księżna Kate i książę William rozwodzą się?! Brytyjczycy zamarli na widok okładki tabloidu! Co ujawniono?

Księżna Kate i książę William – rozwód

Księżna Kate i książę William – rozwód

Księżna Kate i książę William zdecydowali się na rozwód? Amerykański tabloid dotarł do niepokojących informacji na temat związku przyszłego króla Anglii i jego partnerki. Powtórzy się skandal z księciem Karolem i księżną Dianą?

Poza plotkami o konflikcie pomiędzy księżną KateMeghan Markle, w Wielkiej Brytanii pojawiły się ostatnio nowe, o wiele bardziej niepokojące doniesienia. Magazyn Globe, publikowany w Ameryce Północnej, dotarł do nieprzyjemnych nowin wprost z Pałacu Kensington.

Od paru tygodni mówi się o tym, że książę William dopuścił się zdrady z Rose Hanbury, przyjaciółką swojej żony. Choć rzecznik pałacu zaprzeczył, by podobne zdarzenie miało miejsce, Brytyjczycy zamarli na widok okładki najnowszego wydania amerykańskiego tabloidu.

Jak donosi Globe, które pisało również o rozwodzie księcia Karola i księżnej Camilli, książęca para szykuje się do rozwodu:

Książę William i jego zazdrosna żona, Kate, rozmawiają już z prawnikami, ponieważ ich małżeństwo rozpadło się po skandalicznych plotkach o romansie. Kate jest upokorzona doniesieniami o romansie Williama, który zdradzał ją pod jej nosem i nie zamierza grać głupiej. Ktoś doniósł jej, że William od lat torował drogę w towarzystwie dla Rose i mówił znajomym, że jest tą, która wywinęła się z małżeństwa z nim. Książę i księżna zatrudnili pełnomocników, którzy rozmawiają o pieniądzach i opiece nad dziećmi – wyjawia tabloid

Specjaliści od rodziny królewskiej są bardzo zaniepokojeni. Rozstanie księcia Williama i księżnej Kate, najbardziej uwielbianej królewskiej pary na świecie, będzie miało katastrofalny wpływ na pozycję rodziny królewskiej. Mówi się, że sytuacja będzie gorsza niż po rozwodzie Karola i księżnej Diany.

Myślicie, że uda się im jeszcze dogadać?

Zobacz: Książę Louis na oficjalnych urodzinowych portretach! Wszystkie trzy zrobiła księżna Kate!

Zobacz: Znacie wymiary księżnej Kate? Nieźle się zdziwicie! Szczególnie rozmiarem jej biustu!

Zobacz: Meghan Markle odtrąciła pomoc księżnej Kate! Rady na temat macierzyństwa woli przyjmować od słynnej gwiazdy


Książę William i księżna Kate rozwodzą się? Tak twierdzi The Globe

Książę William i księżna Kate rozwodzą się? Tak twierdzi The Globe

Księżna Kate w turkusowej sukience Emilia Wickstead w BBC

Księżna Kate w turkusowej sukience Emilia Wickstead w BBC

Księżna Kate podczas swojego debiutu na zawodach jeździeckich w Ascot, 2016 rok

Księżna Kate podczas swojego debiutu na zawodach jeździeckich w Ascot, 2016 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×