Księżna Camilla była okrutna dla Meghan i Harry’ego. Jak mogła powiedzieć coś takiego o Archiem!

Księżna Camilla

Księżna Camilla

Meghan Markle i książę Harry w słynnym wywiadzie u Oprah oskarżyli jednego z członków rodziny królewskiej o rasizm. Teraz okazuje się, że to księżna Camilla pozwoliła sobie na niewybredny komentarz o ich synu. 

Meghan Markle i książę Harry od ponad dwóch lat nie są już wysokimi rangą członkami rodziny królewskiej. Swoją odważną decyzję przekazali w sieci, po czym spakowali walizki i udali się do USA. Tam zamieszkali w Santa Barbara i doczekali się drugiego dziecka. Teraz wspólnie wychowują synka Archiego i córeczkę Lilibet. Po swoim wyjeździe dopiero niedawno pojawili się całą rodziną w Wielkiej Brytanii na obchodach jubileuszu 70-lecia panowania królowej Elżbiety II.

Sussexowie bardzo długo milczeli na temat tego, dlaczego tak naprawdę postanowili zrezygnować z życia na królewskim dworze. Dopiero po roku od wyjazdu udzielili bardzo szczerego i wręcz historycznego wywiadu Oprah Winfrey, gdzie opowiedzieli o tym, z czym musieli się zmierzyć jako para. Nie mieli z członkami rodziny królewskiej dobrych relacji, a księżna miała myśli samobójcze. Jednego z członków rodu Windsorów oskarżyła także o rasizm.

Księżna Camilla podpadła Meghan i Harry’emu. Co zrobiła? Chodzi o ich syna

Meghan i Harry od 2020 roku żyją według własnych zasad i nie muszą przestrzegać królewskiej etykiety. Po wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych naprawdę odżyli. W czasie pamiętnego wywiadu najbardziej zelektryzowały opinię publiczną słowa o rasizmie, jakiego mieli doświadczyć. W tym przypadku chodziło głównie o ich nienarodzonego jeszcze synka i tego, jak będzie wyglądał. Małżonkowie nie chcieli wówczas zdradzić o kogo chodziło, ale zapewnili, że nie byli to królowa Elżbieta II i książę Filip.

Odbyła się rozmowa z Harrym na temat koloru skóry Archiego. Co to mogło znaczyć? – zdradziła Meghan.

Niedawno światło dzienne ujrzała kolejna publikacja dotycząca tak zwanego Megxitu, jak nazywa się na Wyspach rezygnację pary ze swoich funkcji w monarchii. W książce Zemsta. Meghan, Harry i wojna Windsorów Toma Bowera, ujawnił on, że rasistowskich komentarzy wobec Archiego miała dopuścić się macocha Harry’ego – księżna Camilla.

Czy nie byłoby zabawnym, gdyby wasze dziecko miało rude afro? – miała powiedzieć do małżonków.

Jej słowa miały mocno rozwścieczyć Meghan, a obydwoje przyznali, że nie spodziewali się po niej takiego zachowania i żartów, które były nie na miejscu.


Królowa Elżbieta II uczciła 2. urodziny Archiego

Królowa Elżbieta II uczciła 2. urodziny Archiego

Meghan Markle pokazała zdjęcie Archiego u Ellen DeGeneres, screen YouTube

Meghan Markle pokazała zdjęcie Archiego u Ellen DeGeneres, screen YouTube

Meghan, Harry, Archie, Lilibet

Meghan, Harry, Archie, Lilibet

Komentarze

 • Gość pisze:

  Arczi na rude włosy i lilibet też widziałam w tv na obchodach 70lecia królowej Elżbiety

 • Gość pisze:

  Przecież ma ruda kudly wcale go nie obraziła

 • Gość pisze:

  Nie potrafili nawet wcześniej ustalić kiedy pytanie o kolor skóry miało paść. Ona twierdziła, że było kilka rozmów, gdy była w ciąży, a on, że ktoś o to zapytał jeszcze przed ślubem. Więc nie wiadomo czy to się w ogóle wydarzyło. O tym że to nie jego dziadkowie, postanowili poinformować już po wywiadzie, za pośrednictwem dziennikarki, bo zrobił się szum.
  Camilla, jak w ogóle Brytyjczycy, ma dość specyficzne poczucie humoru. W stwierdzeniu o rudym afro nie ma złych intencji ani niczego niestosownego (nie powiedziała tego przecież publicznie). Do tego Wielka Brytania to najmniej rasistowski kraj na świecie. Dlatego te podejrzane oskarżenia tak ich zabolały.

 • Gość pisze:

  A jednak nie chcieli zostawić tego naturze, lecz zamówili dziecko z in vitro, gdzie laborant pod mikroskopem wybrał najbielszą zygotę z możliwych…

 • Gość pisze:

  Z czy bez afro, te dzieci są po prostu brzydkie. Na szczęście tego Camilla, będąc sama nienachalnej urody, już nie powiedziała

 • Gość pisze:

  Jeśli faktycznie tak powiedziała, to jest zabawny tekst i na pewno ani Meghan, ani Harry by się nie obrazili, tylko raczej pośmiali.
  Ale celem mediów brytyjskich jest szczucie na H&M, więc wykorzystują każda okazję do tego, a jak jej bak, to wymyśla.

 • Gość pisze:

  Tak, Camilla, to byłoby zabawne i nie ma w tym niczego złego… i nie umniejszałoby miłości jaka dziecko mogłoby i byłoby kochane

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×