Szukaj

Książę William miał koronawirusa! Rodzina królewska zataiła fakt w kluczowym momencie

Książę William miał koronawirusa

Książę William miał koronawirusa

Książę William miał koronawirusa, o czym donoszą brytyjskie media. Dlaczego rodzina królewska zataiła tę informację przed opinią publiczną?

Od momentu, w którym wybuchła pandemia koronawirusa książę William nie zwalnia tempa. Chociaż przez kilka tygodni przebywał w wiejskiej posiadłości rodziny królewskiejAnmer Hall, gdzie towarzyszyła mu żona i dzieci, wzorowo wypełniał służbowe obowiązki. W czasie kwarantanny odbywał spotkania zdalne.

Dopiero na początku lipca William pokazał się publicznie. Wybrał się do pubu znajdującego się blisko jego posiadłości. Miał ważny powód — branża gastronomiczna wznowiła działalność. Książę spotkał się z właścicielami, którym życzył powodzenia podczas pracy na nowych zasadach. Od tego momentu coraz częściej pojawiał się publicznie, za każdym razem jednak zachowywał odpowiednie zasady bezpieczeństwa.

Książę William miał koronawirusa

The Sun donosi, że książę William miał koronawirusa. Podobno na początku kwietnia uzyskał pozytywny wynik testu. Stan następcy tronu był bardzo poważny. Brytyjski tabloid podaje, że książę Cambridge miał problemy z oddychaniem:

38-letni książę Cambridge został bardzo mocno dotknięty przez wirusa. Naprawdę rozłożył go na łopatki. W pewnym momencie miał problemy z oddychaniem. Osoby z jego otoczenia były dość zaniepokojone tą sytuacją — donosi portal.

Podobno książę William był bardzo zdeterminowany, by wypełnić swoje zobowiązania. Zarówno on, jak i jego bliscy nie chcieli, by informacja o chorobie dotarła do mediów. Rodzina królewska zataiła ten fakt w kluczowym momencie. W tamtym czasie COVID-19 zdiagnozowano u jego ojca – księcia Karola, oraz premiera Wielkiej Brytanii – Borisa Johnsona. Mąż Kate nie chciał wywoływać jeszcze większej paniki w narodzie:

Nie chciałem nikogo martwić — cytuje wypowiedź księcia The Sun.

Podobnie jak ojciec, William przeszedł kwarantannę w warunkach domowych. Był leczony przez pałacowych lekarzy, a w momentach, w których lepiej się czuł, wypełniał swoje służbowe zobowiązania. Czy następca tronu zaraził się od Karola? Czy księżna Kate także miała koronawirusa? Rodzina królewska wciąż milczy na ten temat.


Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William w Londynie

Książę William, Louis i George

Książę William, Louis i George

Książę William z dziećmi

Książę William z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×