Szukaj

Książę Louis na oficjalnych urodzinowych portretach! Wszystkie trzy zrobiła księżna Kate!

Książę Louis 23 kwietnia będzie świętował pierwsze urodziny. Z tej okazji rodzina królewska opublikowała nie jeden, ale aż trzy oficjalne portrety małego księcia. Jak wygląda trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama? Niesamowicie wyrósł!
Książę Louis, nowe portrety

Książę Louis, nowe portrety

Rok temu, 23 kwietnia 2018 roku, na świecie pojawiło się długo oczekiwane trzecie dziecko księżnej Kateksięcia Williama. Mały książę Louis zadebiutował tego samego dnia przed szpitalem w Paddington i od razu stał się ulubieńcem tłumów. Nie mieliśmy jednak okazji oglądać go zbyt często na zdjęciach, bo rodzina królewska chowała chłopca przez długich 12 miesięcy.

W tym czasie oficjalnie pojawił się jedynie jego portret z księżniczką Charlotte oraz zdjęcia z chrztu i urodzin księcia Karola. To już jednak przeszłość – pałac Kensington opublikował właśnie trzy portrety z okazji urodzin najmłodszego księcia w rodzinie.

Jak ogłoszono na Instagramie:

Książę i księżna Cambridge są zachwyceni mogąc podzielić się tymi nowymi zdjęciami księcia Louisa, z okazji pierwszych urodzin, które będzie świętował jutro. Zdjęcia zostały zrobione na początku tego miesiąca przez księżną Kate w ich domu w Norfolk

Trzeba przyznać, że mały książę jest słodki i wyrósł jak na drożdżach. Księżna dotrzymała słowa i rzeczywiście sprawiła swoim fanom niesamowitą niespodziankę.

Zobacz: Księżna Kate szykuje niespodziankę dla fanów z okazji urodzin księcia Louisa! To będzie prawdziwy hit!

Zobacz: George, Charlotte czy Louis? Księżna Kate zdradziła, które z nich najwcześniej zaczęło chodzić samodzielnie!

Zobacz: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny z synem buszują w salonie Louis Vuitton! Tak wygląda ich życie w Mediolanie!


Książę Louis skończył roczek

Książę Louis skończył roczek

Książę Louis skończył roczek

Książę Louis skończył roczek

Książę Louis skończył roczek

Książę Louis skończył roczek

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×