Krzysztofa Krawczyka naszła smutna refleksja po obejrzeniu „TTBZ”. Tak skomentował genialną wersję siebie

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk skomentował występ Michała Meyera w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Artysta genialnie wcielił się w gwiazdę. Zobaczcie, co napisał legendarny wokalista.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z największych telewizyjnych hitów z udziałem gwiazd. Program już od pierwszej edycji cieszy się ogromną popularnością. Nie dziwi więc to, że właśnie na antenie stacji Polsat możemy oglądać już 14. edycję muzycznego show. W programie osoby znane z show-biznesu prezentują swoje wokalne umiejętności. W każdym odcinku możemy podziwiać nie tylko talent jego uczestników, ale także spektakularne metamorfozy, w których zazwyczaj trudno ich rozpoznać.

W drugim odcinku show działy się niewiarygodne rzeczy. Wszyscy artyści pokazali kunszt, ale to Michał Meyer wygrał odcinek i zasłużył na pochwałę od pierwowzoru. Skomplementował go sam Krzysztof Krawczyk.

TTBZ: Michał Meyer jako Krzysztof Krawczyk

Jako szósty na scenie pojawił się Krzysztof Krawczyk, czyli Michał Meyer. Wykonał klasyczną polską pieśń Hej sokoły. Ten występ zasłużenie dał mu zwycięstwo w odcinku. Był genialny.

Małgorzata Walewska nie mogła wyjść z podziwu.

Jestem pod takim wrażeniem twojego występu, że aż mi głupio, bo mam takie nieodparte wrażenie, że mam do czynienia z oryginałem, aż mnie się język plącze – powiedziała.

Wtórował jej Kacper Kuszewski:

Wbijające w fotel jest to, co udało ci się osiągnąć. Jestem oszołomiony.

Meyer idealnie odtworzył ikonę polskiej muzyki. Zobaczcie sami. Wideo poniżej.

Krzysztof Krawczyk komplementuje Michała Meyera za występ w TTBZ

Na profilu programu produkcja udostępniła wpis, w którym Krzysztof Krawczyk skomentował występ Michała Meyera. Artysta jest zachwycony tym, jak udało mu się uchwycić jego postać na scenie:

Panie Michale wspaniale się Pan wczuł w moją fizyczność i osobowość!

Naszła go jednak smutna refleksja, którą się podzielił z fanami:

I tylko mam taką małą refleksję przykrą, że kiedy nagrałem te polskie perełki spadł na mniej hejt, że łapię się za piosenki rodem z biesiady! I co z tego? Najważniejsze żeby trafiało do ludzkich serc! A to są piosenki z serca i dla serca!

Produkcja uznała to za wielki zaszczyt, że sam Krzysztof Krawczyk docenił kunszt wykonania Michała Meyera i udostępniła publikację króla estrady na swoim profilu. Brawo!


Krzysztof Krawczyk komplementuje Michała Meyera za występ w TTBZ

Krzysztof Krawczyk komplementuje Michała Meyera za występ w TTBZ

Michał Meyer jako Krzysztof Krawczyk

Michał Meyer jako Krzysztof Krawczyk

Michał Meyer jako Krzysztof Krawczyk

Michał Meyer jako Krzysztof Krawczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×