Krzysztof Krawczyk junior zagrał koncert. Hołd dla ojca podbija internet. „Teraz tatusiu zobacz, jak ja to śpiewam”

Krzysztof Krawczyk junior koncert

Krzysztof Krawczyk junior koncert

Krzysztof Krawczyk junior zagrał koncert w Łodzi. Pojawiło się wielu fanów jego talentu. Jedną z piosenek zadedykował ojcu. Co powiedział?

Po nagłej śmierci Krzysztofa Krawczyka na jaw wyszły bardzo nieprzyjemne sprawy dotyczące jego rodziny. Czas mija, a nie milkną echa tego, co przez lata działo się w czterech ścianach. Stosunki pomiędzy artystą a jego jedynym biologicznym synem oraz konflikt juniora z macochą już od kilku dobrych tygodni rozgrzewa media.

W utarczki włączyli się dwaj przyjaciele zmarłego wokalisty, Marian Lichtman z Trubadurów i menadżer Andrzej Kosmala. Tymczasem syn zmarłego wokalisty stara się, żeby jego życie było lepsze. Już od jakiegoś czasu koncertuje na ulicach Łodzi. W sobotę zagrał pod domem kultury. Zebrało się wielu fanów, a on wzruszył ich słowami, które w pewnym momencie popłynęły z jego ust.

Zobacz także: Krawczyk junior jest zakochany. Pochwalił się zdjęciami z partnerką. Urlop spędzają nad morzem

Krzysztof Krawczyk junior zadedykował piosenkę ojcu. Co powiedział?

Syn Krzysztofa Krawczyka od jakiegoś już czasu koncertuje. W sobotę wystąpił na scenie Domu Kultury w Łodzi. Krzysztof Krawczyk junior utrzymywał stały kontakt z widzami, dopytując ich, czy na pewno są zadowoleni z jego wykonań.

Przecież ja nie mam wprawy. Nawet nie wiem, jak to wszystko wyszło. Dobrze było? – pytał.

Pod koniec koncertu wzruszył także zebranych i specjalnie dla zmarłego ojca zaśpiewał jeden z utworów. Spojrzał w niebo i powiedział:

Tatusiu, posłuchaj teraz, jak ja to śpiewam – zwrócił się do Krzysztofa Krawczyka.

Po występie udzielił wywiadu dziennikarzom Faktu, w którym opowiedział o swoich przeżyciach związanych z występami na scenie.

Jestem szczęśliwy. To dla mnie bardzo pozytywne uczucie, jeśli widzę, że ludzie są szczęśliwi, że mają dobrą energię. Dostaję ją od nich i czuję się lepiej. Dla mnie, kiedy wychodzę na scenę i śpiewam, to piosenka – czy to taty, czy Elvisa Presleya czy inna – staje się utworem, w którym chcę pokazać siebie, wykonuję ją po swojemu, tak jak ja to czuję – mówił.

Krzysztofowi juniorowi podczas koncertu towarzyszyła jego przyjaciółka Katarzyna Filipiak, która transmitowała koncert na Facebooku.


Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Krzysztof Krawczyk junior z dziewczyną Kasią

Komentarze

 • Gość pisze:

  i dobrze spiewaj chlopcze spiewaj …a glos piekny

 • Gość pisze:

  Dajcie Juniorowi spokój, niech śpiewa. Chcecie słuchajcie, nie chcecie nie słuchajcie i tyle

 • Gość pisze:

  Artyści często przyznają się do zapomnienia tekstu w trakcie występu. Pewnie czuł się lepiej ze ściągą i nie widzę w tym nic złego. Przecież to jest człowiek niepełnosprawny z uszkodzonym mózgiem. Dzięki Bogu, że chociaż tak funkcjonuje.

 • Gość pisze:

  Chce śpiewać i ma słuchaczy. Na youtubie dziesiątki tysięcy, a niektóre nawet setki tysięcy wyświetleń. Chyba nikt się celowo nie torturuje słuchaniem tego, co mu się nie podoba. Skoro ludzie go chcą słuchać niech śpiewa. Trochę fałszuje, to prawda, ale głos ma ładny. Lepiej mu wychodzi wykonywanie piosenek nie z repertuaru seniora, przynajmniej wg mnie. Może się wyrobi, przecież nie oszukujmy sie, niektórzy znani wokaliści też czasami nieźle fałszują. Rynek wszystko zweryfikuje. Nie rozumiem, dlaczego nie dać mu szansy. Nie rozumiem, dlaczego nie dano szansy nagraniom Seniora z Juniorem. To chyba jakaś brudna rozgrywka o finanse.

 • Gość pisze:

  Ojciec mógł wziąć go pod swoje skrzydła, szlifować nieoszlifowany diament,(ma dobry głos, tylko brak mu ćwiczeń)a ojciec wziął pod opiekę dzieci obcej osoby, oczywiscie ,siostry,,swojej Ewci”, jednak nie zależało mu na promowaniu syna. Juniorze- ćwicz, śpiewaj i pokaż tej zołzie, że jestes Gość.

 • Gość pisze:

  brawo i do przodu chłopcze utrzyj nos ewuni i andzejkowi

 • Gośćjd pisze:

  Mógł nauczyć chociaż słów.

 • Gość pisze:

  Facet 47 lat płacze o tatusiu, on ma poważne problemy które mu media nie rozwiążą

 • Gość pisze:

  Wywiad z Krzysiem powinna przeprowadzić Kinga Rusin. Byłoby rzetelnie i lepiej niż w Uwadze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×