Syn Krawczyka pokazał skandaliczne warunki, w jakich mieszka. Z żalem wspomina pogrzeb ojca: „Uniemożliwiono mi dojście do trumny”

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof  Krawczyk junior po śmierci ojca zdecydował się przerwać milczenie. Od ponad miesiąca wiele mówi się w mediach o ich trudnej relacji, a na jaw wychodzą kolejne fakty. W obszernym reportażu 47-latek opowiedział o kontaktach z wokalistą. Pokazał też skandaliczne warunki, w jakich mieszka.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Informację o śmierci przekazał do mediów jego menadżer, Andrzej Kosmala. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo kondolencji oraz słów wsparcia dla rodziny muzyka. Instagram natomiast zalała fala pięknych wspomnień z nim związanych. Przyjaciele z branży masowo zaczęli udostępniać zdjęcia i dzielić się anegdotami z życia wokalisty. Nagła śmierć artysty dla wielu osób była wielkim szokiem. Nie mogli się z nią pogodzić nie tylko najbliżsi, ale także liczni fani.

Pogrzeb Krawczyka odbył się 10 kwietnia. W ostatniej drodze towarzyszyły mu tłumy. Chociaż ze względu na pandemię i związane z nią obostrzenia w świątyni nie mogło pojawić się wiele osób, to nic nie przeszkodziło temu, by przed budynkiem żegnali go liczni fani. Tak samo było na cmentarzu w Grotnikach, gdzie został pochowany. Bezustannie pojawiają się tam kolejne znicze i kwiaty, a Polacy pielgrzymują na miejsce pochówku artysty dosłownie z całej Polski.

Krzysztof Krawczyk junior przerywa milczenie. Syn Krawczyka w programie Uwaga TVN

Od momentu śmierci Krzysztof Krawczyka media zaczęły się interesować jego sytuacją rodzinną, która była bardzo skomplikowana. Wokalista miał jedynego biologicznego syna – Krzysztofa juniora, z którym łączyły go niezbyt dobre relacje. Mężczyzna jest owocem jego związku z drugą żoną, Haliną Żytkowiak. Już kilka tygodni temu Krzysztof Cwynar, który wziął niepełnosprawnego 47-latka pod swoje skrzydła, opowiadał o jego złych relacjach z żoną ojca.

Sytuacją chorującego na padaczkę Krzysztofa juniora zainteresowali się producenci programu TVN Uwaga!. Zgodził się on zostać bohaterem reportażu i udzielił obszernego wywiadu. Potwierdził w nim trudne relacje z żoną ojca.

Bezpośrednio widziałem tatę ostatni raz półtora roku temu, a przez ostatnie miesiące kontaktu nie miałem w ogóle. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać.

Syn artysty opowiedział także o tym, co działo się na pogrzebie jego ojca. Według wcześniejszych relacji przyjaciół Krawczyka, jego jedyny syn miał nie zostać dopuszczony do trumny z ciałem ojca. 47-latek w dzisiejszym wywiadzie zdradzi również, co działo się 10 kwietnia w Grotnikach:

Uniemożliwiano mi dojście do trumny. Jest mi smutno, delikatnie mówiąc.

W reportażu zostaną też pokazane warunki, w jakich mieszka syn zmarłego artysty. Pomieszczenie, w którym mieszka junior, jest zagracone. Na ziemi stoi mnóstwo butelek, kubków, a także śmieci. W aktualnym mieszkaniu trudno zaspokoić Krzysztofowi podstawowe potrzeby fizjologiczne:

W domu jest pijaństwo. Bywają takie sytuacje, że on musi wyjść z domu, żeby się wysikać, bo nie może wejść do łazienki, bo tam jest balanga – komentował Krzysztof Cywnar, opiekun Krawczyka.

Głos na ten temat zabrał też syn zmarłego piosenkarza. Powiedział, że zdarza się, że gdy chce wziąć prysznic, szuka pomocy wśród znajomych:

Często wiele rzeczy takich normalnych, jak prysznic czy coś, to ja nawet do jakiejś znajomej idę.

Kadry z programu Uwaga! w naszej galerii. Pełen reportaż z Krzysztofem juniorem 12.05 o godzinie 19.55 na antenie TVN.


Krzysztof Krawczyk junior kadr z programu UWAGA! TVN

Krzysztof Krawczyk junior kadr z programu UWAGA! TVN

Krzysztof Krawczyk junior kadr z programu UWAGA! TVN

Krzysztof Krawczyk junior kadr z programu UWAGA! TVN

Krzysztof Krawczyk junior w UWAGA TVN4

Krzysztof Krawczyk junior kadr z programu UWAGA! TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  KOMENTARZ

 • gość niania pisze:

  Czy ta kobieta jest -katoliczka /EWUNIA/? Boze kdzie jestes jak mozna takich ludzi szanowac -okropna baba ta cala Ewunia niech placze po zmarlym i nad soba ,ze jest taka wredna ,zachlanna, bez serca dla innych . Jak mozna tak traktowac dziecko osoby ktora kochaka chodzi o KRAWCZYKA JUNIORA- falszywa milosc ,kochala jego majatek ? JAK MOZE SPOKOJNIE SPAC ,CHYBA CHLOPAK NIE KLAMIE. MYSLA ZE PANBOG NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY KARMA WRACA

  • Gość pisze:

   A kto ma mu posprzątać,47 lat facet i zachowuje się jak mały chłoptaś

  • Ver pisze:

   Niech pani się nie podnieca półprawdą, bo jest jeszcze druga strona, wypowiedzi ex żony itd., nieróbstwo juniora i żerowaniu na sławie ojca. A najlepiej nie krytykować cudzych rodzin, tylko przyjrzeć się własnej

 • Ghost pisze:

  Wzią Szczepawke i odszedł czcił SZATANA I ZTYM SIĘ NIE KRYŁ! ELOTY I GLOBALIŚCI KOCHAJA NASZE DZIEC!( ANDROCHROM)

 • Ania pisze:

  Nikt nie zna prawdy, po co to się wypowiadać na ten temat, może Junior nie był najlepszym synem, może przysparzał wiele problemów i Ojciec miał dosyć i Juniora wydziedziczył. Ciężko ocenić sytuację.

  • Gość pisze:

   Masz racje

  • Beata pisze:

   Dokładnie, nikomu nic do tego, całą prawdę zna tylko rodzina…A ludzie lubią grzebać w życiu i portfelach innych. Pozdrawiam

 • Gość zołza pisze:

  Jesteś głupia tempa dzida nic ująć nic dodać

 • Gość pisze:

  Dzieci są najważniejsze, jak dla mnie
  Co by nie było zawsze mogą na mnie liczyć bo różnie bywa wiem to po sobie

 • Kobieta Matka Wdowa pisze:

  Brak słów. Taki Wielki piosenkarz Krzysztof Krawczyk, nie miał serca dla włąsnego dziecka!!! zniszczył mu zycie i zdrowie!!!! To co zrobiła żona Krawczyka jest podłe i wielce naganne!!!Odsunęła syna od Ojca!!! Zniszczyła ich relacje!!!Nie pozwliła by syn pożegnał Ojca!!! Nie pozwoliła by stał przy trumnie!!!Podłą Kobieta!!!

  • Gość pisze:

   Cały ten Krawczyk to jedna wielka patola. Aborter kilkorga dzieci, więc chyba to nie miało empatii za grosz.