Krzysztof Gojdź przerwie milczenie Agaty Dudy?
Wirtualna Polska

Krzysztof Gojdź przerwie milczenie pierwszej damy? Wpadł na odważny pomysł

Dr Krzysztof Gojdź przerwie milczenie Agaty Dudy?

Dr Krzysztof Gojdź przerwie milczenie Agaty Dudy?

Dr Krzysztof Gojdź o Agacie Dudzie

Wirtualna Polska

Temat projektu zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej nie cichnie. Bardzo zaangażowana w sprawę jest Anja Rubik, która w swojej ostatniej wypowiedzi dla Dzień Dobry TVN wywołała do odpowiedzi samego Andrzeja Dudę. Zainteresowany sprawą jest także dr Krzysztof Gojdź. Poprowadził w Sejmie debatę Można było przed, czy będzie wolno po? Antykoncepcja awaryjna, przerywanie ciąży – czy mamy się czego obawiać? zorganizowana przez Koalicję Mam Prawo.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Sejm wprowadzi zakaz sprzedaży środków antykoncepcyjnych? Poruszony sprawą Krzysztof Gojdź rozpoczął dyskusję na ten temat

Anja Rubik wywołała prezydenta, dr Krzysztof Gojdź pierwszą damę. Jako specjalista od medycyny estetycznej ocenił stan skóry Agaty Dudy. Zauważył pierwsze oznaki starzenia i zaproponował swoją pomoc:

Pierwsza Dama Agata Duda powinna dobrze się prezentować. Styliści dbają o ubiór i jej styl, którym zachwyca podczas publicznych spotkań. Czy dba też o twarz i ciało? Jako moja rówieśniczka wygląda znakomicie i naturalnie. Czy poddaje się jakimś zabiegom upiększającym? Uważam że jeszcze nie. Ale dobrze byłoby utrzymać taką kondycję. Po 40 rż proces starzenia się u kobiet bardzo przyspiesza – u Prezydentowej widać już kurze łapki, skóra traci elastyczność, pojawiają się chomiczki.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jednak to nie ocena urody Agaty Dudy była celem jego wypowiedzi. Doktor zwrócił się do niej z propozycją spotkania poświęconemu rozmowie w sprawie praw kobiet:

Agata, mamy blisko do siebie, wpadaj i stwórzmy strategię „beauty forever „.. A przy okazji „love forever” – porozmawiamy o prawie kobiet do wolności sumienia, o miłości, świadomym macierzyństwie i edukacji seksualnej młodych ludzi…

Czy uda mu się przerwać milczenie pierwszej damy?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz także: Trzy pierwsze damy o ustawie antyaborcyjnej! Zabrały głos za Agatę Dudę!

Krzysztof Gojdź poleca nowości na wiosnę

Krzysztof Gojdź o Agacie Dudzie

Wirtualna Polska
Agata Duda jest chora. Na co?

Agata Duda skorzysta z propozycji dr. Krzysztofa Gojdzia?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×