Krystyna Janda ma dla Basi Kurdej-Szatan propozycję nie do odrzucenia. Takiego wsparcia nie okazała jej jeszcze żadna gwiazda

Krystyna Janda

Krystyna Janda

Barbara Kurdej-Szatan na jakiś czas usunęła się w cień, ale wraca z impetem do show-biznesu. Pomimo kryzysu nie brakuje jej nowych propozycji pracy. Jedną z osób, która ma dla niej ofertę, jest Krystyna Janda. 

Barbara Kurdej-Sztan w ostatnich tygodniach przechodziła kryzys wizerunkowy, wszystko zaczęło się w momencie, gdy dodała na Instagramie wpis dotyczący pracy Straży Granicznej. Poniosły ją wówczas emocje i pojawił się szereg wulgaryzmów i mocnych słów. Artystka w podobny sposób odpowiadała też na komentarze oburzonych całą sytuacją fanów. Wszystko to spowodowało, że wokół niej rozpętała się prawdziwa burza. Do sprawy odniosła się sieć Play, z którą od lat współpracuje i natychmiast odcięła się od wulgarnego języka. Złożone zostało także zawiadomienie do prokuratury.

Chociaż aktorka postanowiła usunąć wpis, a nawet dwukrotnie przeprosiła za swoje słowa, to i tak nie uniknęła lawiny konsekwencji. Jedną z nich była utrata pracy w TVP. O tym, że nie pojawi się ona więcej w serialu M jak Miłość, w którym gra od kilku lat poinformował sam Jacek Kurski.

Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.

Krystyna Janda chce zatrudnić Barbarę Kurdej-Szatan w swoim teatrze

Po tym, jak wybuchła spora afera w związku z wpisem Basi medioznawcy nie wróżyli jej długiej kariery w show-biznesie. Okazuje się jednak, że szybko wróciła na salony i nie straciła, ani w oczach wiernych fanów, ani potencjalnych pracodawców. W jednym z ostatnich wywiadów zapewniła, że pojawi się w kilku nowych projektach, a jej sympatycy mogą czekać na film z aktorką w roli głównej.

Okazuje się, że talent Basi docenia także Krystyna Janda, która chętnie widziałaby ją w swoim teatrze. Jest ona dyrektorką artystyczną Teatru Polonia i Och-Teatru w Warszawie. Okazuje się, że niezwykle docenia talent aktorki, o czym opowiedział jeden z jej pracowników w rozmowie z Super Expressem.

Pani Krystyna chce zatrudnić Basię w swoim teatrze. Uważa ją za wszechstronną artystkę, która niesprawiedliwie została oceniona. Jej zdaniem Kurdej-Szatan doskonale sprawdzi się w lżejszym repertuarze. W jakiejś komedii lub przedstawieniu muzycznym. Takie komercyjne spektakle stanowią połowę repertuaru teatrów Jandy, bo zarabiają na ambitniejsze sztuki – zdradza w Super Expressie jeden ze współpracowników Jandy.

Krystyna Janda tuż po tym, jak Barbara Kurdej-Szatan spotkała się ze sporym hejtem i kryzysem wokół swojej osoby wyraziła dla niej ogrom wsparcia. Dodała w social mediach wpis, w którym przyznała, że jest przerażona tym, jak społeczeństwo jest wobec niej negatywnie nastawione. Przypomnijmy, że Krystyna Janda podobnie jak jej młodsza koleżanka nie zwykła gryźć się w język i mocno ceni sobie wolność słowa.


Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Krystyna Janda Królestwo Kobiet TVN

Krystyna Janda Królestwo Kobiet TVN

Krystyna Janda

Krystyna Janda

Komentarze

 • Gość pisze:

  Czyli Janda ja w zasadzie popiera, obie siebie warte, żenada.

 • Rechot społeczny pisze:

  Jarmarczne aktorzyny

 • Waldi pisze:

  Wielkie aktorki.
  Powinny przenieść się do Łukaszenki
  Plują na Polskę a za nasze pieniądze żyją

  • Gość pisze:

   Za nasze pieniądze to z pewnością żyją ale PISiory do tego jeszcze marnotrawią co jest

  • Gość pisze:

   Za nasze pieniądze zyje Kurski,Kaczyński i cała pisowska banda.Nie należy zapominać o Rydzyku i reszcie kleru.

 • Gośćtom pisze:

  Jaki znowu kryzys??co ty teraz piszesz??Ona jest cały czas teraz na topie,przez te pisemka co piszecie bez przerwy

 • Gość pisze:

  Janda zaraz straci pracę i przestanie reklamować szczepienia jak TVP dowie się ze zatrudniła Szatan

 • Gość pisze:

  Czym one się Różnią? Tylko wiekiem

  • Gość pisze:

   Jak chcesz popatrzeć na piękne i
   zdolne aktorki to oglądaj tureckie
   seriale,a nie na nasze maszkary.

 • Gość pisze:

  W takim razie bede omijac ten teatr szerokim lukiem.

  • Gość pisze:

   Pewnie nigdy w żadnym teatrze nie byłaś/eś. Mała strata dla teatru.

  • Gosia pisze:

   Pani Janda swietnie rozumie koleżankę…sama przecież tak bardzo dba o siebie ze bez kolejki zaszczepiła się szczepionka przeznaczona dla innych. WSTYD

 • Gość Dorota pisze:

  Nada się do lżejszego repertuaru żeby zarobić na ambitniejszy,ludzie sama Janda pokazała za kogo uważa Kurdej-Szatan ,no nie jest to bardzo pochlebna opinia,może się nada do sprzątania,jakiś ogon może,a przyciągnie ciekawskich bo tak mamy w narodzie,mając trochę ambicji podziękowała bym ale myślę że Kurdej-Szatan jej nie na

 • Cyryl pisze:

  Jaka wszechstronną aktorka z p. Basi, bardziej znane gwiazdy ekranu są, ale o nich nie pisze się tylko Kurdej Szatan ,do znudzenia już na temat tej Pani.

 • Gość-Maria pisze:

  Dwie takie same celebrytki – „inaczej „,:wulgarne,antypolskie . Polak,Polka -nie powinni chodzić na spektakle z tymi nazwiskami! A teatr Jandy nie powinien więcej dostać dotacji !

  • Gość pisze:

   Za to pisowska tekewizja i Rydzyk tak!Tu się marnotrawią pieniądze polskich podatników.

 • Gosc pisze:

  Szatan mierna aktorka

 • Lucyfer pisze:

  Witam czekam na was dobrze się sprawujące szczególnie w sprawie aborcji

 • Gość pisze:

  Kur*ej szatan powraca z impetem? Gdzie? Btw. Dlaczego wyszukuje takie tamaty skoro zaznaczylem w google ze fraza kurdej- szatan ma nie być wyswietlana w ogole!

 • Gośćprzyjaciółka pisze:

  Dwie krowy w oborze

 • Gloria pisze:

  Janda szykuj się na dużo wolnych miejsc na widowni. Aktorem trzeba być a nie umieć być.

 • Gość pisze:

  Ale głupoty wypisujecie,nie macie co robić.

 • Gośćeliza pisze:

  Do Gość A : ” gościu, siądź pod mym drzewem, a odpocznij sobie, nie dojdzie cię tu Janda, przysięgam ja tobie…” A ty jak chcesz…hahaha

 • Gość pisze:

  Mopy muszą trzymac się razem

 • Ilona pisze:

  Uważam że mieć swoje poglądy to jedno a opluwać własną Ojczyznę Polskę to drugie!!
  Miałam do Pani Jandy szacunek ale od kiedy gardzi własnym Krajem gardzę także i Panią Jandą jak i wszystkimi „pożytecznymi idiotami. A normalność? Czyli co? Dla mnie normalność to rodzina w konfiguracji kobieta i mężczyzna ! A dla was? Cieszę się że Polska wstaje z kolan i możemy Niemcom śmiać się w twarz.