Królowa Elżbieta II przeczesuje królestwo w poszukiwaniu idealnego pracownika. Nie uwierzycie ile jest skłonna mu zapłacić!

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II szuka portiera kuchennego

Życie w pałacu królewskim to marzenie wielu. Wyłączając z tego równania obowiązki, królewski protokół, dyplomatyczne zobowiązania i konieczność uważania na każde głośno wypowiedziane słowo, luksusy w które opływa się w Pałacu Buckingham są wprost niewyobrażalne. Nie dotyczy to jednak tylko i wyłącznie członków monarchii. Pracownicy królowej Elżbiety II mają jak u Pana Boga za piecem.

Żeby dostać pracę w pałacu, trzeba przygotować się na bardzo rygorystyczny proces kwalifikacyjny. Prowadzony jest ścisły wywiad środowiskowy, sprawdzane są referencje z poprzednich prac, wykształcenie, pochodzenie, poglądy polityczne – lista nie ma końca. Kiedy jednak przepchniemy się przez katorżniczą rekrutację, drzwi do sławy, pieniędzy i luksusów stoją przed nami otworem. Pamiętacie Diabeł ubiera się u Prady? To właśnie jedna z takich sytuacji.

Jeśli dwór królewski uznał, że jesteście godni, żeby gotować dla królowej – a pałac szuka obecnie portiera kuchennego – a wy po kilku latach zrezygnujecie, nie ma takich drzwi, które się dla was nie otworzą. Tylko kto chciałby odchodzić z takiej służby? Królowa Elżbieta II zapewnia swoim pracownikom 33 dni płatnego urlopu w ciągu roku, wszystkie posiłki są za darmo, jej stuff mieszka w samym sercu pałacu Buckingham i… zarabia prawie 100 tysięcy złotych rocznie.

Jak wspominaliśmy wyżej, pałac poszukuje obecnie portiera kuchennego. Na czym polega jego praca?

Praca w Buckingham Palace na stanowisku kuchennego portiera ma ważny cel – chodzi o dołączenie do profesjonalnego zespołu, który jest odpowiedzialny za nadzwyczajny serwis w pałacu. To dlatego praca w pałacu królewskim jest tak wyróżniająca się spośród innych.- napisało w ogłoszeniu

Ktoś reflektuje?

Potworne doniesienia tabloidu. To nie Diana a królowa Elżbieta II miała zginąć w paryskim tunelu!

To była bardzo trudna relacja. Jak naprawdę królowa Elżbieta II traktowała księżną Dianę? Niesamowite fakty wyszły na jawy

Historyczna chwila Donalda Trumpa kompletnie zrujnowana. Na spotkaniu z królową Elżbietą II to Melania Trump zrobiła furorę!


Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II

Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II

Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II

Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w królewskim pociągu

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w królewskim pociągu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×