Księżna Kate zachwyciła fanów, publikując zdjęcie z dzieciństwa, a ci przecierają oczy ze zdumienia. To przecież kopia jednego z trojga jej dzieci!

Księżna Kate

Księżna Kate

Na profilu księżnej Kate i księcia Williama pojawiło się zdjęcie z dzieciństwa przyszłej królowej. Internauci nie mają wątpliwości, które z trojga dzieci pary, to wykapana mama.

Książę William i księżna Kate od lat tworzą jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par na świecie. Biorą udział w najważniejszych wydarzeniach i uroczystościach w kraju, dumnie reprezentując monarchię. Mają także świetny kontakt z podwładnymi. Syn księżnej Diany i króla Karola III oraz jego żona doczekali się trojga dzieci, które wychowują na przyszłych monarchów.

Fani rodziny królewskiej chętnie podglądają rodzinę następcy tronu. George, Charlotte i Louis rosną na ich oczach, a oni chętnie analizują, do którego z rodziców są bardziej podobne. Najnowsza publikacja sprawiła, że w przypadku jednego z nich nie ma już żadnych wątpliwości.

Księżna Kate na zdjęciu z dzieciństwa. Które z jej dzieci wygląda jak ona?

Zdjęcia księżnej Kate z dzieciństwa, czy młodości, to prawdziwa rzadkość. W sieci można znaleźć ujęcia zrobione przez paparazzi z czasów początków znajomości z Williamem, ale sama księżna Walii nie dzieli się prywatnymi fotografiami. Ku radości fanów zrobiła wyjątek, miała szczególny cel.

Pod koniec stycznia wystartowała kampania Shaping Us, której Kate jest inicjatorką. Celem jest szerzenie świadomości na temat tego, jak ważne dla przyszłości dziecka, są pierwsze lata jego życia. Na oficjalnym Instagramie książęcej pary znalazł się wpis, który dotyczy akcji Shaping Us.

Uruchomiliśmy Shaping Us, aby zwiększyć świadomość na temat tego, jak kluczową rolę odgrywają nasze wczesne lata w kształtowaniu reszty naszego życia. Chcielibyśmy, abyście w ten weekend spędzili czas ze swoimi przyjaciółmi, rodzinami, współpracownikami i społecznościami, rozmawiając o swoim wczesnym dzieciństwie i o tym, jak ukształtowało ono wasze życie – napisano w poście.

Wpis został opatrzony zdjęciem kilkumiesięcznej księżnej Kate w ramionach taty. Fotografia została wykonana przez jej mamę.

O ile wszyscy wiedzą, że Charlotte, to skóra zdjęta z Williama, to teraz nie mają wątpliwości, że książę Louis, najmłodszy z trojga dzieci książęcej pary, wygląda jak mama.

 • Czy tylko mnie się zdaje, czy jest niezwykłe podobieństwo między księciem Louisem a księżną Kate?
 • Louis wygląda jak twój bliźniak!
 • I już wiadomo, po kim Louis jest taki słodki.
 • Myślałam, że to książę Louis – czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się z tymi opiniami?


Księżna Kate z ojcem

Księżna Kate z ojcem

Royalsi na mszy świątecznej - debiut Louisa

Royalsi na mszy świątecznej - debiut Louisa

Kate i Louis - ostatni dzień jubileuszu królowej

Kate i Louis - ostatni dzień jubileuszu królowej

Komentarze

 • Gość pisze:

  o 23:08, o 12:05, o 09:57, o 11:50
  Czy naprawdę tak trudno jest napisać kilka zdań poprawnych językowo, ortograficznie i interpunkcyjnie?!

  • Gość pisze:

   Nie warto się wysilać to nie portal rzadowy

  • Gość pisze:

   Najlepsze są wulgaryzmy poprawne interpunkcyjne.nie zauważyłaś?

  • Gość pisze:

   Co do wulgarnych komentarzy masz absolutną rację. Tym powinien zająć się administrator. A tymczasem nie stopują nawet tych najbardziej obrzydliwych. Uważam, że warto zadbać o poprawność językową. 🙂

  • Gość pisze:

   Uważam, że ta patologia – fani HM, nie powinna mieć w ogóle tu wstępu. Dno dna

  • Gość pisze:

   o 21:36
   Wypad, zocha!

  • Gość pisze:

   Dlaczego szczekasz do zochy, czyli swojej starej na tym portalu? :))

 • Gość pisze:

  Komentarz dotyczył ciebie i twoich wpisów! Jeśli fani Markle to patologia, to jak nazwać fankę Kate, która niewinne dzieci nazywa nieustannie prosiakami? Sądzisz, że twojej idolce to by się spodobało? Nie sądzę!

 • Gość pisze:

  Siostra następcy tronu norwegii marta ludwika piecdziesieciolatka związała się z czrnoskorym amerykańskim szamanem kombinatorem i naciagaczem.księżniczka założyła szkołę aniołów i organizuje seanse spirytystyczne.rozpisuja się ze odsunela się się od życia w monarchii .poo prostu została zmuszona.ile kpiny i komedii mogą znieść norwegowie

  • Gość pisze:

   Po prostu to niezbyt mądra kobieta przechodzaca menopauza.
   Facet jest zwykłym oszustem.

  • Gość pisze:

   Od kogoś takiego wymaga się jednak jakiegoś poziomu.reprezentuje społeczeństwo a to zobowiazuje

  • Gość pisze:

   Ksiezna matki zona następcy tronu norwegii w Anglii nie miałaby szans.narkomanka z nieslubnymdzieckiem kryminalisty .nawet harremu by nie pozwolili.musieliby abdykowac jak Edward.

  • Gość pisze:

   13.12 obawiam się, że chodzi o kolor skóry wybranka, król obawia się oskarżeń o rasizm, niestety taką mamy chorą poprawność polityczna, która nie pozwala źle pisać na temat oszusta zerujacego na chorych ludziach ponieważ oszust jest czarny.
   13.22 jakoś była narkomanka z nieslubnym dzieckiem okazała się lepszym wyborem od tego co się harremu do buta przykleilo

  • Gość pisze:

   14:9nawet przyznam ci rację😉

 • Gość pisze:

  Do komentatorów poniższych postów: Rozumu i klasy wam brakuje.

  • Gość pisze:

   Czego się spodziewać, fani meg to patologia

  • Gość pisze:

   Komentarz dotyczył ciebie i twoich wpisów! Jeśli fani Markle to patologia, to jak nazwać fankę Kate, która niewinne dzieci nazywa nieustannie prosiakami? Sądzisz, że twojej idolce to by się spodobało? Nie sądzę!

  • Gość pisze:

   Nie wolno stwierdzić ze nieslubne dziecko. z kryminalistaks matti zanim wyjechalo do usa reprezentowało rodzine królewska.a poniżej drukujecie totalne chamstwo?

  • Gość pisze:

   12.03 nie, komentarz dotyczy wpisów patologii, czyli fanów meg. Nie obchodzi mnie co by się podobało Kate, wiem, że bachory meg wyglądaja jak prosiaki. A ciebie to oburza bo jesteś równie paskudna :))

  • Gość pisze:

   o 12:25
   Największą patologią na forum jesteś ty. 🙂 Każdy przeciętnie inteligentny człowiek zrozumiałby to. Widać wrodzona tępota nie pozwala ci tego pojąć. 🙂 I nie pisz, że jesteś ode mnie lepsza, ponieważ i mnie, i wielu innym tu piszącym nie dorastasz do pięt. Ktoś nieopacznie ci kiedyś wmówił, że jesteś najważniejsza i zrobił ci krzywdę, bo tkwisz w tym błędzie, nieustannie się kompromitując.

  • Gość pisze:

   Nie, największa patologia są karynki – fanki, tak głupie jak ty, które nie wiedzą gdzie jest ich miejsce i osmielaja się szczekac do lepszych od siebie.
   Oczywiście, że jestem od ciebie lepsza, moje buty są lepsze od takich jak ty, o psie nawet nie wspomnę. Jesteś akurat na poziomie psiej wycieraczki :)).
   Ktoś tobie zrobił krzywdę zapominając cie wychować i oto jesteś prymitywna fanką patocelebrytki z jachtów.
   A teraz – APORT – pokaż, że chociaż podstawy posłuszeństwa opanowałas 🙂

 • Gość pisze:

  o 07:34
  A tobie brak kultury! Brak gustu litościwie przemilczę, bo być może wynika z wady wzroku. Jak można jakiekolwiek dziecko nazwać prosięciem? Czyżby to był wynik jakiejś traumy? Ktoś cię tak nazywał? Może miał na myśli twój charakter?
  Kate ma zupełnie przeciętne dzieci, w grupie innych nie wyróżniałyby się niczym szczególnym. Może z wyjątkiem Charlotte. Ale ona sama była jako dziecko nieładna.

  • Gość pisze:

   Kultury to ciebie powinni nauczyć żebyś nie pouczala lepszych od siebie. A o guście fanka patocelebrytki w ogóle nie powinna wspominać.
   Nie moja wina, że bachory meg wyglądaja jak prosiaki, a ty jesteś równie równie paskudna i dlatego cie to boli :)))
   Kate ma śliczne dzieci i sama była ładnym dzieckiem. Zaklamywanie rzeczywistości nic ci nie da :)))

 • Gość pisze:

  Dzieckiem to była nieładnym!

  • Gość pisze:

   Była ślicznym dzieckiem i sama urodziła śliczne dzieci.
   Fanki zezowatej i jej rudych prosiat nie powinny się wypowiadać w kwestii urody, brak ci gustu 🙂

 • Gość pisze:

  Fatalnie strzeliłaś.
  Fakty są takie, że Kate chlala i się puszczala, była bywalcztnia sex klubów, gdzie próbowała wychaczyc jakiegos arystokrate. W końcu trafila na tępego głupka, który się 10 lat dal prześladować i śledzić Middletonkom, i w końcu się poddał i ożenił, i zaraz zaczął zdradzać..
  Mette-Marit miala trudna przez, liść, ale nigdy tego nie ukrywała. Ksiaze zakochany się w niej na zabój i straszyl ojca, że jak nie da zgody, to się nigdy nie ożeni i nie da mu potomków. Są kochającą się parą od 25 lat, Willuam Kate zaczął zdradzać podczas pierwszej ciąży i to kontynuuje.

  • Gość pisze:

   Haha, Kate jako 19 latka poznała następcę tronu o jego arystokratycznych przyjaciół, więc nigdzie nie musiała się puszczać i przede wszystkim nie miałaby kiedy 🙂
   Żałosny komentarz, zwłaszcza w wykonaniu fanki sciery meg, która robiła dokładnie to co nieudolnie przypisujesz Kate 🙂
   Łącznie z tym głupiem Harrym, którego nie chciała zadna normalna kobieta, więc wzial to o co inni buty wycierali 🙂
   A Mette Marit pomimo trudnej przeszłości jakoś tam udało się zyskać szacunek i wypełniać swoje obowiązki, zezowata harrego to przeroslo.
   Nikt Kate nie zdradza, nie przenos swoich traum na innych 🙂

  • Gość pisze:

   Faktem jest(I przeczytasz to w każdej biografii), że Kate jest starsza od Williama i opóźnila o rok swoje pójście na studia żeby być na tym samym roku co on. Robiła wszystko żeby go złapać bo jest ambitna i zimna. Siedziała cicho jak Will ją zdradzal mimo iż ze sobą już chodzili. Mimo jego licznych skoków w bok i tego że się kilka razy rozchodzili czekała cierpliwie aż się wyszaleje żeby móc to upolować. Jej zimny charakter i to że jest zdolna znieść wszystko dla korony spodobały się rodzinie królewskiej. Bo wiadomo, przymruzy oczy na wszystko. U tak to dalej się kręci.

  • Gość pisze:

   Starsza o kilka miesięcy, są z tego samego roku.
   Kate miała gap year jak William i wiele innych dzieciaków, których rodzice mogą sobie na to pozwolić. Doczytaj, w Polsce też staje się to modne.
   Można przeczytać o jednym rozstaniu, na kilka tygodni, zdarza się. W kwestii zdrad to twoje fantazje i doświadczenia życiowe 🙂
   Nie jest zimna tylko silna i stabilna emocjonalnie, taka powinna być kobieta.
   Rudy miał pecha trafić na histeryczke i to głupią histeryczke. William ma więcej szczęścia 🙂

 • Gość pisze:

  Niech szanują Kate bo np następca tronu norwegii ożenił się z kelnerka z dzieckiem .wieloletnia narkomanka której każdy partner był kryminalista.to nie złośliwości to fakty

  • Gość pisze:

   Matte zyskała szacunek może niektórzy się z tym pogodzili bo nie mieli wyjścia.świetne geny weszły do rodziny.powiedziała że czasu nie wróci.teraz reprezentuje naród.może. to recepta na niewyjsciowe życie.zostać następczynią tronu

  • Gość pisze:

   Ciężko chora kobieta ze skłonnością do uzależnień i do tycia, ani specjalnie piękna ani mądra, to takie „świetne geny”?
   Dla jasności, nie mam nic przeciwko Mette Marit i wspaniale, że się spotkali i pokochali z następcą tronu, ale nie dorabiajmy do tego nieistniejacej ideologii

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×