Edward Miszczak podczas ramówki TVN przedstawił swoją nową piękną szefową! To prawdziwa zmysłowa blond rakieta!

Katarzyna Kieli kim jest

Katarzyna Kieli kim jest

Kim jest Katarzyna Kieli?

Na konferencji  jesiennej ramówki TVN pojawiła się piękna tajemnicza blondynka, ubrana w stylową zieloną sukienkę z koronkową spódnicą. Okazała się nią Katarzyna Kieli, która obok Edwarda Miszczaka brawurowo poprowadziła prezentację oferty TVN Discovery Polska.

Katarzyna Kieli pod koniec 2017 roku została szefową Discovery Networks na rynkach w nowoutworzonym regionie EMEA, który obejmuje 140 państw, w tym: Wielką Brytanię, Skandynawię, Europę Południową, Europa Środkowo-Wschodnią i Bliski Wschód oraz Afrykę.

Katarzyna Kieli jako prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA, będzie odpowiadać za rozwój biznesu na rynkach, m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, krajach Beneluxu i Skandynawii.

Moja przygoda z Discovery zaczęła się w 2000 roku. Od zawsze była to marka, która mnie inspirowała. Wierzyłam w jej wartości oraz możliwości, które przede mną otwierała. Dzisiaj moje uczucia są niezmienne – razem z milionami widzów kocham programy Discovery. Jest to dla mnie rozrywka, która otwiera oczy i pozytywnie zaskakuje. Dzisiaj, po 17 latach pracy w tej organizacji, wierzę w nią jeszcze mocniej. To dla mnie i dla Discovery emocjonujący czas nowych wyzwań. Jestem przekonana, że dzięki nowej strukturze, będziemy jeszcze lepiej wsłuchiwać się w potrzeby naszych widzów i partnerów – mówiła po ogłoszeniu nominacji Katarzyna Kieli.

Odkąd Discovery kupiło Scrippts Network, poprzedniego właściciela TVN, Katarzyna Kieli stanęła również na czele połączonych kanałów należących zarówno do Discovery jak i TVN.

Nic dziwnego, że Katarzyna Kieli pojawiła się więc na prezentacji ramówki połączonych firm. I zrobiła naprawdę duże wrażenie, swoją figurą i urodą.

Discovery Po połączeniu z TVN jest dziś jednym z największych nadawców telewizyjnych na świecie i drugim w Europie. Należą do niego obok kanałów TVN i Discovery, między innymi takie kanały jak TLC, Eurosport, Food Network, czy Travel Channel.

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN: Rozenek, Woźniak-Starak, Chylińska, Krupa [DUŻO ZDJĘĆ]

Największa seksbomba TVN-u w akcji! Małgorzata Rozenek zrobiła show na jesiennej ramówce stacji jeszcze zanim się zaczęła!

Ale faux pas! Dwie gwiazdy TVN-u w takiej samej sukience!


Katarzyna Kieli nową szefową TVN

Katarzyna Kieli nową szefową TVN

Katarzyna Kieli nową szefową TVN

Katarzyna Kieli nową szefową TVN

Katarzyna Kieli nową szefową TVN

Katarzyna Kieli nową szefową TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×