Katarzyna Bosacka z mężem i z czwórką dzieci pozują na plakacie wyborczym! Prawdziwa polska rodzinka!

Katarzyna i Marcin Bosacki

Katarzyna i Marcin Bosacki

Katarzyna Bosacka ma w domu prawdziwego polityka. Okazuje się, że mąż dziennikarki - Marcin Bosacki startuje w wyborach do Europarlamentu. Podczas kampanii wyborczej Marcin może liczyć na wsparcie małżonki. Całą rodziną pozują na plakatach.

Katarzyna Bosacka jest szczęśliwą żoną oraz matką czwórki dzieci. Gwiazda już kilka razy przedstawiła swojego małżonka w mediach. Dziennikarka TVN Style miała w tym swój ukryty cel, obecnie już wiadomo, że jej małżonek Marcin Bosacki startuje w wyborach do Europarlamentu. Jego nazwisko znalazło się na liście wyborczej okręgu mazowieckiego na pozycji numer 7. Bosacki jest kandydatem na europosła z rozdania Koalicji Europejskiej. Dumna Katarzyna Bosacka wspiera małżonka bardzo intensywnie. W kampanii wyborczej uczestniczy także czwórka dzieci państwa Bosackich.

Na profilu Bosackiego można podziwiać mnóstwo zdjęć rodzinnych zrobionych podczas kampanii wyborczej. Ciekawostką jest także fakt, że na plakacie wyborczym Marcin Bosacki pozuje z całą swoja rodziną. Plakat prezentuje się bardzo imponująco. Na innych zdjęciach widać jak małżonkowie wspólnie rozdają ulotki wyborcze, są również zdjęcia z rodzinnych biesiad.

Kim jest Marcin Bosacki?

Marcin Bosacki, oprócz tego, że jest mężem znanej dziennikarki oraz ojcem czwórki dzieci, sam również jest dziennikarzem, publicystą dyplomatą, był ambasadorem RP w Kanadzie. Pod koniec lat 80. zaangażowany w działalność Szkolnych Kół Oporu Społecznego. Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od 1990 r. był związany z „Gazetą Wyborczą”.

Był reporterem oddziału poznańskiego i sekretarzem tamtejszej redakcji, następnie redaktorem działu zagranicznego, wiceszefem działu politycznego „GW”. W 2007 r. został stałym korespondentem w Stanach Zjednoczonych. We wrześniu 2010 objął funkcję rzecznika prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. We wrześniu 2013 r. został powołany na ambasadora RP w Kanadzie. 31 lipca 2016 r. zakończył misję, wracając do publicystyki.

Myślicie, że Marcin Bosacki ma szansę na karierę w Europarlamencie?

Zobacz: Wow! Katarzyna Bosacka schudła, zmieniła styl i wygląda bosko! Gdy weszła wszyscy oniemieli z wrażenia!

Zobacz: Katarzyna Bosacka ostrym cięciem całkowicie zmieniła swój look! Teraz wygląda prawie jak Magda Mołek! “Ale dżaga”

Zobacz: Wow! Katarzyna Bosacka schudła, zmieniła styl i wygląda bosko! Gdy weszła wszyscy oniemieli z wrażenia!


Katarzyna Bosacka z dziećmi i mężem na plakacie wyborczym

Katarzyna Bosacka z dziećmi i mężem na plakacie wyborczym

Mąż Katarzyny Bosackiej startuje w wyborach do Europarlamentu

Mąż Katarzyny Bosackiej startuje w wyborach do Europarlamentu

Marcin Bosacki z rodziną

Marcin Bosacki z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×