Szukaj

Kasia Warnke jest w ciąży! Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Kasia Warnke jest w ciąży. Gwiazda, która jest żoną Piotra Stramowskiego od 2016 roku wyjawiła w rozmowie z Show, że spodziewa się dziecka. Kiedy dokładnie urodzi? Spodziewa się syna czy córki?

Kasia Warnke jest w ciąży. 42-letnia ulubiona muza Patryka Vegi i żona Piotra Stramowskiego spodziewa się dziecka! Aktorki o niesamowicie oryginalnej urodzie, uznawanej za jedną z najpiękniejszych Polek nie trzeba nikomu przedstawiać. Gwiazda przez lata w show-biznesie wyrobiła sobie mocną pozycję na rynku. Teraz szykuje się do zupełnie nowej i ekscytującej roli.

Jak wyjawiła w rozmowie z Show, niedługo jej rodzina się powiększy. Ze Stramowskim pobrała się w 2016 roku – często była pytana o to, czy planuje w najbliższym czasie zostać mamą. Po miesiącach starań parze nareszcie udało się spełnić marzenie o dziecku i już niedługo na świecie pojawi się ich pierwsza pociecha. Jak donosi magazyn, to właśnie Vega był pierwszą osobą spoza najbliższej rodziny, która dowiedziała się o błogosławionym stanie gwiazdy. Ze względu na ciążę Kasia była zmuszona zrezygnować z roli w jego najnowszym filmie.

Czy Kasia planuje przerwę od kariery? Wygląda na to, że aktorka zamierza być pracującą mamą:

Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa. Chciałabym pracować. Mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę – wyjawiła w Show

Nie wiadomo jeszcze czy aktorskie duo spodziewa się syna czy córki, ale bez wątpienia są bardzo szczęśliwi.

Pozostaje jedynie pogratulować!

Zobacz: Ile ważą najpiękniejsze gwiazdy? Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Kasia Warnke zdradziły swój sekret [WIDEO]

Zobacz: Plejada gwiazd na pokazie kolekcji MMC: Natalia Kukulska, Julia Wieniawa, Karolina Szostak, Natalia Siwiec, Kasia Warnke

Zobacz: Kasia Warnke dosadnie o Julii Wieniawie: “Nie chciałabym wyrokować…” [WIDEO]


Kasia Warnke - pokaz kolekcji MMC 2019

Kasia Warnke - pokaz kolekcji MMC 2019

Kasia Warnke na imprezie sieciówki

Kasia Warnke na imprezie sieciówki

Kasia Warnke - Reserved x Vogue British

Kasia Warnke - Reserved x Vogue British

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×