Uuu… Dziewczyna Kamila Bednarka wpadła w szał po rozstaniu. Ujawniła sekrety z ich związku: „Nie mam nic do stracenia”

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek rozstał się ze swoją narzeczoną? Victoria Hall zamieściła mocne wpisy w swoich social mediach. Co w nich podkreśla?  

Kamil Bednarek dziesięć lat temu zgłosił się do programu Mam Talent. Dotarł aż do finału, gdzie ostatecznie zdobył drugie miejsce. Chociaż nie wygrał telewizyjnego show, zyskał nowych fanów. Od tego momentu artysta przeszedł już bardzo długą drogę. Jego utwory nadal zachwycają słuchaczy i krytyków.

O ile o jego twórczości jest głośno, o tyle o życiu prywatnym mówi się znacznie mniej. Wiadomo, że do niedawna serce muzyka było zajęte. Jak donosił Pudelek, przez ponad 9 lat, z przerwami w związku, był zaangażowany w relację z Victorią Hall.

Kobieta ma 35 lat i pochodzi z Zambii. Do Polski przyjechała kilkanaście lat temu. W 2013 roku wzięła udział w konkursie piękności Miss Egzotica. Właśnie wtedy napisała notkę, w której w skrócie opisała swoją historię:

W Polsce jestem od roku 2006 – przyjechałam poznać ojczyznę mojego taty, ale też w poszukiwaniu lepszych perspektyw i alternatywy do wyznaczonego tam stylu i toku życia […] Chciałabym kiedyś zagrać w filmie, bo lubię aktorstwo, ale mam wiele marzeń, milion pomysłów na ujarzmienie mojej energii. Jednak najbardziej chciałabym móc pracować w międzynarodowej organizacji, która pomagałaby kobietom w Afryce – szczególnie tym całkowicie uzależnionym od władzy mężczyzn – zdradziła.

Jeszcze niedawno w sieci krążyły zdjęcia, na którym Bednarek i Hall nie szczędzą sobie czułości. Pojawiały się też głosy, że para się zaręczyła.

Kamil Bednarek i Victoria Hall się rozstali?

Czyżby związek Kamila i Victorii dobiegł końca? Modelka na Facebooku zmieniła status związku i poinformowała internautów, że jest „wolna”. Dodała też post, w którym udostępniła piosenkę Bednarka. W opisie nie przebierała w słowach. Napisała, że brała udział przy pisaniu tekstu, chociaż jej nazwisko nie widnieje na liście twórców:

Mój tekst!! Prawie każda piosenka angielska została napisana albo poprawiona przeze mnie!! Dziękuję dobranoc !!! Skoro mówimy o prawdzie!!

Kamil Bednarek i Victoria Hall się rozstali?

Kamil Bednarek i Victoria Hall się rozstali?

Victoria w komentarzach wdała się w dyskusję z byłym perkusistą wokalisty, Maciejem Pilarzem:

Prawda to prawda ja zawsze tylko ta druga! Ale wiesz, jak jest, ktoś zajmuje twoje miejsce i myśli, że będzie lepszy, szczerze?!! Dlaczego coś ma być inaczej, jak jest zepsute! Ale mówię tylko tekstem piosenki jakby co!! Szczęśliwego Maćku, damy radę, prawda zawsze wygra!!

Hall dodała, że chciałaby napisać więcej, ale na razie się wstrzyma z ujawnianiem kolejnym sekretów Kamila:

Doskonale wiesz, że chciałabym więcej powiedzieć, ale zaoszczędzę sobie to i nie będę zniżać się do poziomu i tak ogólnie wiadomo, że ja głupia jestem, więc co mądrego do powiedzenia mam! Ale do stracenia już nic.

Na ten moment Bednarek nie ustosunkował się do wpisów swojej eks partnerki.


Kamil Bednarek i Victoria Hall się rozstali?

Kamil Bednarek i Victoria Hall się rozstali?

Kamil Bednarek i Victoria Hall

Kamil Bednarek i Victoria Hall

Kamil Bednarek na Santorini z ukochaną

Kamil Bednarek na Santorini z ukochaną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×