Kamil Bednarek po burzliwych przejściach z ukochaną na romantycznych wakacjach. Kim jest wybranka muzyka?

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek pokazał na Instagramie bardzo romantyczną fotografię. Stoi zapatrzony w piękny widok na jednak z greckich wysp, a w objęciach trzyma ukochaną. Kim jest jego wybranka?

Kamil Bednarek do świata muzyki wdarł się niczym burza. Swoimi występami pokazał całkiem nowy styl, którego długo brakowało na polskim rynku muzycznym. Okazało się, że wielu fanów właśnie na takie utwory i artystę o podobnej wrażliwości czekało.

Muzyk pochodzący z Brzegu zadebiutował w 2009 roku, wydając razem ze swoim zespołem pierwszą płytę. Drogę do wielkiej sceny muzycznej otworzył mu jednak udział w trzeciej edycji show TVN-u Mam Talent. W finale głosami widzów zajął drugie miejsce, wykonując utwór Boba Marleya Is This Love. Od swojego występu w programie Kamil przeszedł już bardzo długą drogę. Jego utwory od lat jednak zachwycają wszystkich słuchaczy i krytyków muzycznych.

O ile o jego twórczości jest głośno, o tyle o jego życiu osobistym już mniej. Jednak ostatnio sam artysta podsycił plotki, pokazując na Instagramie romantyczne zdjęcie.

Kim jest ukochana Kamila Bednarka?

Na Instastory Bednarka pojawiło się zdjęcie, na którym artysta czule obejmuje ukochaną, są wpatrzeni w morze. Jest jedno słowo opisujące całą scenę:

Momenty.

Nic dodać, nic ująć. Piękna pamiątka z wakacji na niezapomnianym Santorini. Kim jest ukochana Kamila? To Victoria Hall, z którą łączy go burzliwa relacja. Jest modelką oraz matką. Pudelek donosi, że piosenkarz od ponad 9 lat, z przerwami w związku, jest zaangażowany w tę relację.

Ukochana Kamila ma dziecko, które jest owocem związku z innym mężczyzną, który pojawił się w życiu Victorii po jednym z zerwań z Bednarkiem.

Hall ma 35 lat i pochodzi z Zambii. Do Polski przyjechała, kiedy miała 16 lat. Marzyła o karierze w show-biznesie. W 2013 roku wzięła udział w konkursie piękności Miss Egzotica. Napisała wtedy notkę, w której w skrócie opisała swoje pochodzenie oraz aspiracje.

Jestem w połowie Polką, w połowie Zambijką. Mam nawet domieszkę szkockiej krwi, bo moja mama tez jest pół Zambijką i pół Szkotką – stąd część mojego nazwiska „Hall”. Urodziłam się w Lusace, stolicy Zambii i mieszkałam tam do szesnastego roku życia. W Polsce jestem od roku 2006 – przyjechałam poznać ojczyznę mojego taty, ale też w poszukiwaniu lepszych perspektyw i alternatywy do wyznaczonego tam stylu i toku życia (…) Chciałabym kiedyś zagrać w filmie, bo lubię aktorstwo, ale mam wiele marzeń, milion pomysłów na ujarzmienie mojej energii. Jednak najbardziej chciałabym móc pracować w międzynarodowej organizacji, która pomagałaby kobietom w Afryce – szczególnie tym całkowicie uzależnionym od władzy mężczyzn – zdradziła.

Portal podaje także, że według informacji uzyskanych od źródła, Kamil uważa Victorię za miłość swojego życia i zamierza się jej oświadczyć.

 

 


Kamil Bednarek na Santorini z ukochaną

Kamil Bednarek na Santorini z ukochaną

Kamil Bednarek na Santorini z ukochaną

Kamil Bednarek na Santorini z ukochaną

Victoria Hall

Victoria Hall

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×