Julia Wieniawa niechcący odsłoniła pierś. Tak się kończą szalone zabawy na TikToku

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa  podczas domowej izolacji próbuje sobie urozmaicać czas. Jest aktywna już nie tylko na Instagramie, ale także na TikToku. Zabawa w nowej aplikacji skończyła się tym, że aktorka przez przypadek pokazała nagą pierś. 

Julia Wieniawa z życia pełnego ruchu i ekscytujących doznań wpadła w otchłań. Żeby jednak nie zwariować, sama sobie musi codziennie stawiać nowe wyzwania i szukać nieustająco powodów do działania. We własnym domu z pewnością może jej brakować codziennych komplementów oraz pochwał ze strony fanów i producentów, z którymi dotychczas współpracowała. Była przecież w wirze prób i treningów do Tańca z Gwiazdami, gdzie szybko stała się faworytką do zdobycia Kryształowej Kuli. Pandemia koronoawirusa sprawiła, że świat 21-latki nagle stanął w miejscu, a ona zamiast na czerwonych dywanach i bankietach, musi spędzać czas w swoim mieszkaniu.

Czym Julia Wieniawa wypełnia swój czas?

Julia Wieniawa, szukając sobie zajęć, a przy okazji uwagi swoich fanów, nieustannie prezentuje się w mediach społecznościowych. Młoda gwiazda zrobiła już porządki w garderobie, pokazała, jak ćwiczy jogę, wyprzedała swoje stare i nieużywane ciuchy, zaprezentowała swoje małe, białe pieski, opublikowała filmik, na którym odtwarza choreografię Jennifer Lopez z Super Bowl, zaprezentowała zielony sweterek z sieciówki, a nawet razem ze Stefano Terazzino wspólnie śpiewali wielkie hity i stworzyli wirtualny taniec. To jednak nie wszystko.

Julia zaszalała i pokazała w internecie, jak wysoko potrafi podnieść nogę, a ponieważ jest wyjątkowo gibka i zwinna, to przy okazji ogłosiła challenge pt. „jak wysoko podniesiesz nogę?”. Tym samym Wieniawa udowadnia codziennie, że jest kobietą wielu talentów.

A kiedy już brakuje pomysłów, zawsze można wrócić do pięknej przeszłości, gdy swój czas spędzała na rajskich wakacjach. Instagram to doskonałe miejsce, by się pochwalić archiwalnymi fotkami. Skorzystała z tego także Julia, która zaprezentowała zdjęcia ze słonecznej Sycylii.

Naga pierś Julii Wieniawy

Jakby było mało możliwości na Instagramie, Julia zaczęła także ogarniać i zagarniać TikToka. W nowej aplikacji młoda gwiazda coraz częściej prezentuje swoje umiejętności taneczne, ale nie tylko… Odkrywa także swój talent komediowy. Przemawiała głosem Marka Wahlberga i w zabawnym lip-syncu piżamę zmieniła na wieczorową sukienkę.

Niestety przy okazji prezentacji wyjściowej kreacji Julia niechcący odsłoniła sporą część piersi. A może chcący? Aktorka przecież doskonale wie, jak zainteresować swoich fanów i plotkarskie serwisy. Cokolwiek jej przyświecało – najważniejsze, że widzowie byli zachwyceni zmysłowym widokiem fragmentu odsłoniętego ciała Julki.


Julia Wieniawa na TikToku

Julia Wieniawa na TikToku

Julia Wieniawa na TikToku

Julia Wieniawa na TikToku

Julia Wieniawa na TikToku

Julia Wieniawa na TikToku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×