Szukaj

Kulisy rozstania Julii Wieniawy i Barona. Kto kogo zostawił i dlaczego? To było do przewidzenia

Julia Wieniawa i Baron rozstali się. Fakt dotarł do nowych informacji na temat zakończenia związku jednej z najgorętszych par ostatnich miesięcy. Dlaczego ich miłość nie przetrwała próby czasu?
Julia Wieniawa i Baron - rozstanie

Julia Wieniawa i Baron - rozstanie

Julia Wieniawa i Baron zaczęli spotykać się na początku tego roku. Aktorka, w ramionach muzyka znalazła pocieszenie po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Para przez kilka miesięcy ukrywała swój związek. Dopiero w kwietniu zdecydowali się oficjalnie potwierdzić plotki.

Zakochani pokazywali się nie tylko w social mediach, ale także na branżowych imprezach, podczas których muzyk nie mógł oderwać wzroku od swojej młodszej ukochanej. Plotkowało się nawet, że dzięki Julii jego stawki za udział w imprezach znacznie wzrosły. Od niedawna jednak para unikała wspólnych wyjść, a aktorka, zamiast w towarzystwie ukochanego, zaczęła być widywana w otoczeniu znajomych, w tym u boku swojego „byłego-nie-byłego” – Nikodema Rozbickiego.

Zobacz: Julia Wieniawa bez Barona imprezuje ze swoim eks! Na Instastory pojawiło się dwuznaczne zdjęcie, które szybko skasowano. W sieci krąży screen

Julia Wieniawa i Michał Trzeciakowski mają romans?

Julia Wieniawa i Michał Trzeciakowski mają romans?

Zobacz: Baron rozkręcił biznes na wsi, na którym zbija kokosy! W działalności wspiera go Julia Wieniawa!

Czy Wieniawa i Baron rozstali się? Tak twierdzi informator Pudelka, który przyznał, że para miała dla siebie coraz mniej czasu. Podobno to niejedyny powód, który sprawił, że gwiazdy zakończyły swój związek. Kolejne powody rozstania ujawnił Fakt. Jak zdradził informator tabloidu, Julce zaczęła doskwierać potrzeba kontaktu z rówieśnikami. Przypomnijmy, że ją i Barona dzieli aż 15 lat różnicy.

W ostatnich tygodniach już się nie dogadywali. Julce zaczęła doskwierać potrzeba częstszego kontaktu ze znajomymi rówieśnikami. Brakowało jej życia w stylu nastolatki – przyznała w Fakcie znajoma pary.

Napięty grafik, który mają gwiazdy, wcale w tym nie pomagał. Wieniawa ostatnie tygodnie spędzała na planie seriali Zawsze warto i Rodzinka.pl, zaś Baron trasę koncertową dzielił z pracą trenera w The Voice of Poland i The Voice Kids:

Alek grał dużo koncertów, a w dniach wolnych nagrywał nową edycję The Voice of Poland, gdzie jest jurorem – podkreślała gwiazda.

Fakt twierdzi, że decyzję o rozstaniu podjęła Julia Wieniawa. Czy faktycznie tak było? Jak na razie para nie skomentowała doniesień mediów.

Zobacz: Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!


Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×