Joanna Lazer z Red Lips już nie jest ruda. Ogniste pasma to już historia, ale to nie koniec zmian. Wygląda bosko!

Joanna Lazer

Joanna Lazer

Joanna Ruda Lazer od 2009 roku jest wokalistką zespołu Red Lips. Po niebywałym sukcesie piosenki To, co nam było, zyskała wielką rozpoznawalność. To właśnie dzięki temu wzięła udział w programach rozrywkowych Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Taniec z gwiazdami.

Przez wiele lat jej znakiem rozpoznawczym była burza ognistych włosów, dzieki którym zyskała swój przydomek. Wiadomo jednak, że kobieta zmienną jest, więc kilka miesięcy temu zaszalała i zmieniła rudy, na cukierkowy róż. Jej wielbiciele przeżyli niezły szok, ale jak wiadomo, ładnemu we wszystkim ładnie, więc i w nowym kolorze Asia zachwycała. Potem wróciła do rudości, żeby potem ponownie rozjaśnić pasma.

Miałam kiedyś jasne włosy, więc wiedziałam, że będę się dobrze czuła w jasnych. Natomiast teraz mam tak, że po dwunastu latach bycia rudzielcem, kiedy teraz spojrzę w lustro to mam takie myśli: „O Jezu, to ja”. To jest naprawdę śmieszne uczucie. Wczoraj jak szłam sobie wyprowadzić psa na dwór to pewien pan się tak obracał za mną, że myślałam, że się przewróci – napisała wówczas wokalistka.

Szaleństwa na głowie tak jej się spodobały, że znowu zaskoczyła fanów.

Joanna Lazer zmieniła fryzurę

Miesiąc temu mogliśmy oglądać Joasię w jej starej odsłonie. Wokalistka na potrzeby Wielkiego Grania pokazała się w rudościach. Wygląda na to, że różowy bardzo przypadł jej do gustu, bo znowu wybrała ten kolor, tym razem jednak stawiając na nieco inny odcień. Do tego Joanna zrobiła sobie grzywkę.

23 czerwca odbyła się aukcja charytatywna, na której także pojawiła się Joasia Lazer. Zaprezentowała się w fioletowej sukience z głębokim dekoltem, a jej szyję ozdobił piękny chocker. Uwagę zwracają włosy wokalistki Red Lips. Wygląda na to, że róż spodobał jej się do tego stopnia, że postanowiła wrócić do niego wrócić, tym razem jednak nie wybrała pastelowego odcienia, a raczej bardziej spokojny. Lazer pozostała także przy grzywce. Wygląda przepięknie. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Joanna Lazer na aukcji charytatywnej

Joanna Lazer na aukcji charytatywnej

Joanna Lazer

Joanna Lazer

Joanna Lazer

Joanna Lazer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×