Szukaj

Dzienne zarobki Joanny Kulig to jakiś kosmos! Wszystkie polskie aktorki pękną z zazdrości na widok tych liczb!

Joanna Kulig serial "The Eddy"

Joanna Kulig dopiero zakończyła swój urlop macierzyński, a propozycje filmowe docierają do niej z każdej strony. Hollywood oszalało na punkcie Polki! Dzięki temu aktorka mogła wywalczyć sobie naprawdę godziwą dniówkę.

Joanna Kulig za sprawą filmu Zimna Wojna stała się jedną z najbardziej cenionych Polek w Hollywood. Aktorka odegrała w mig zyskała sympatię widzów. Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie. W tym tygodniu gwiazda rozpoczęła zdjęcia do nowej produkcji, którą niebawem zobaczymy na platformie Netflix! The Eddy, bo tak nazywa się film z Kulig w roli głównej, opowiada o losach piosenkarki Mai, która boryka się z problemem alkoholowym.

Zdjęcia realizowane są w Paryżu. Reżyserem serialu jest Damien Chazelle, który brał udział w produkcji sławnego La La Land, za który otrzymał Oscara. Akcja serialu rozgrywa się we Francji, a producenci zaplanowali 8 odcinków, które będą dostępne online.

Ile dziennie zarabia Joanna Kulig?

Joanna Kulig, która stała się ulubienicą Amerykanów, miała dobre argumenty, aby wywalczyć sobie naprawdę wysoką dniówkę. Jak podaje Super Express, aktorka zgarnie sto tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy! To zawrotna kwota jak na polskie realia, dlatego tym bardziej cieszymy się z sukcesu Joanny! Gdyby tego było mało w czasie pobytu na planie nasza aktorka ma zapewnione wyżywienie, transport oraz opiekę medyczną dla siebie i małego Jasia.

Praca na dwa etaty nie jest łatwym zadaniem. Zwłaszcza, gdy jeden z etatów będzie trwał do końca życia. Bycie mamą to ogromna odpowiedzialność, która wymaga wielkich poświęceń i cierpliwości. Przecież taki maluszek musi jeść co kilka godzin i ciągle czuć obecność mamy!

Spokojnie, Joanna Kulig znalazła złoty środek i doskonale wie, jak połączyć pracę z macierzyństwem.

Zobacz: Joanna Kulig skrytykowana za zdjęcie katerdy Notre-Dame tuż przed pożarem!

Zobacz: Joanna Kulig na spacerze z mężem i synkiem. Wyglądają naprawdę uroczo!

Zobacz: Joanna Kulig zagra w nowym serialu Netflix!


Joanna Kulig

Joanna Kulig " The Eddy" - Instagram

Joanna Kulig pozuje na tle katedry Notre Dame w Paryżu

Joanna Kulig pozuje na tle katedry Notre Dame w Paryżu

Joanna Kulig z Bradem Pittem na imprezie studia Amazon

Joanna Kulig z Bradem Pittem na imprezie studia Amazon

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×