Joanna Krupa z Ashą u fryzjera. Nowa fryzura wprawiła dziewczynkę w euforię. Cudo!

Asha u fryzjera

Asha u fryzjera

Joanna Krupa zabrała Ashę do fryzjera. Dziewczynka cierpliwie poddała się wszystkim zabiegom, a potem nie ukrywała radości z powodu nowej fryzury.

Joanna Krupa pokazała w relacji na Instagramie, jak wyglądała wizyta u fryzjera. Do salonu zabrała siostrę Martę Andretti i swoją córeczkę Ashę. Dziewczynka zakończyła wyprawę z nową fryzurą. Jak wyglądała?

Asha z mamą u fryzjera

Joanna Krupa od wielu lat nie znika z show-biznesu i z powodzeniem kontynuuje medialną karierę, łącząc ją z życiem rodzinnym. W 2018 roku wyszła za mąż za Douglasa Nunesa, a w listopadzie 2019 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, słodką Ashę, która podbiła już profile społecznościowe rodziców.

Asha jest jedynaczką i kiedy Joanna Krupa realizuje projekty zawodowe, często zostaje pod opieką taty. Douglas nie może się nudzić z córeczką, bo dziewczynka to żywe srebro.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić – mówiła o córce Joanna Krupa w rozmowie z Twoim Imperium.

Joanna Krupa od urodzenia córki chwali się nią w sieci. Asha rośnie na naszych oczach i z miesiąca na miesiąc jest bardziej urocza. Widać także, że rodzice zbudowali z dzieckiem piękną więź. Douglas Nunes i Asia dbają o to, żeby ich jedynaczka miała beztroskie dzieciństwo. Na ich profilach nie brakuje kadrów z zabaw z psami, odwiedzin rodziny z obu stron, a także wzajemnych czułości. Tym razem Joanna zabrała córkę do fryzjera.

Asha miała wyjątkową frajdę, kiedy mogła skorzystać z profesjonalnej myjki i została potraktowana, jak dorosła klientka. Na koniec fryzjer zaplótł jej śliczne warkoczyki, a malutka aż podskoczyła z radości. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Asha i Joanna Krupa u fryzjera

Asha i Joanna Krupa u fryzjera

Asha i Joanna Krupa u fryzjera

Asha i Joanna Krupa u fryzjera

Asha i Joanna Krupa u fryzjera

Asha i Joanna Krupa u fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×