Szukaj

Imiona dziecka Joanny Krupy wyciekły do mediów! Nikt w polskim show-biznesie nie wybrał tak oryginalnego zestawu!

Joanna Krupa jest w ciąży?

Joanna Krupa jest w ciąży?

Joanna Krupa już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Poniedziałkowa prasa podaje, jak modelka i jej mąż dadzą na imię swojemu potomkowi! Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Joanna Krupa od zawsze wprost mówiła, że jej największym marzeniem jest zostać mamą. Przez długi czas niestety jej się to nie udawało i sama nie wiedziała, czy to odpowiedni moment. Postanowiła nawet zabezpieczyć się na przyszłość i zamroziła jajeczka. Kiedy wreszcie była gotowa, jej życie wywróciło się do góry nogami. Rozstała się z mężem, a po kilku miesiącach sąd orzekł rozwód. I choć teraz z Romainem utrzymują bardzo przyjacielskie kontakty, nie on spełnił jej marzenie. Modelka prawdziwe szczęście znalazła u boku Douglasa Nunesa, który będzie ojcem jej pierwszego dziecka!

Joanna nie ukrywa swojego stanu błogosławionego. Po pierwsze, sama poinformowała o wszystkim podczas wywiadu w Dzień dobry TVN, a po drugie nie stroni od wrzucania na Instagram zdjęć z zaokrąglonym brzuszkiem. Oczywiście wiąże się to także z faktem, że obecnie Krupa nagrywa odcinki do nowej edycji Top Model, którą na antenie zobaczymy już we wrześniu.

Niemniej jednak sporo zainteresowania wzbudza nie tylko przebieg ciąży gwiazdy, ale przede wszystkim płeć jej potomka. Kilka tygodni temu modelka poinformowała, że nie chce póki co wiedzieć, czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę. W najnowszym Fleszu jednak, dowiadujemy się, jak na imię da swojemu maleństwu, w zależności od tego, kogo urodzi:

Joasia i Douglas długo się zastanawiali nad imieniem. Wreszcie zdecydowali, że jeśli będzie to chłopak, nazwą go James Dean, a jeżeli dziewczynka to Amelie-Rose lub Sophia-Grace – zdradza w rozmowie z Fleszem osoba z otoczenia gwiazdy.

Chyba nikogo nie dziwi fakt, że przyszła mama postawiła na zagraniczne imiona. W końcu na co dzień mieszka w Ameryce i tam ma zamiar wychować swoje dziecko. To tam także – podobnie jak większość hollywoodzkich gwiazd – planuje zorganizować huczne baby shower!

Czekamy więc na zdjęcia i życzymy Joannie dużo zdrowia!

Joanna Krupa w mega obcisłej sukience z mężem na starówce w Gdańsku. Nawet z dużym brzuszkiem wygląda jak seksbomba!

Joanna Krupa na planie “Top Model” ukrywa ciążowe krągłości, za to w domu… Jej brzuszek jest ogromny!

Ciężarna Joanna Krupa pokazała swój brzuszek na warszawskiej starówce! Przyszła mama zabrała męża na romantyczną wycieczkę! Była również pyszna niespodzianka od Douglasa!


Ciężarna Joanna Krupa i Douglas Nunes w Gdańsku

Ciężarna Joanna Krupa i Douglas Nunes w Gdańsku

Krupa
Joanna Krupa i Douglas Nunes w drodze na lunch

Joanna Krupa i Douglas Nunes w drodze na lunch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×