Szukaj

O baby shower Joanny Krupy będzie się mówiło latami! Nawet Kim Kardashian nie miała takiej imprezy

Joanna Krupa zostanie mamą. Gwiazda planuje już baby shower, które będzie niezwykle spektakularne. Sprawdź, czym zaskoczy gwiazda. 
Joanna Krupa i Kim Kardashian

Joanna Krupa i Kim Kardashian

Joanna Krupa jest w ciąży. Gwiazda Top model jeszcze w tym roku zostanie mamą, o czym po raz pierwszy oficjalnie poinformowała kilka miesięcy temu. Od tego momentu gwiazda regularnie umieszcza w social mediach zdjęcia i filmiki, na których pokazuje powiększające się krągłości.

Zobacz: Intymny film z półnagą ciężarną Joanną Krupą trafił do sieci! Gwiazda nagrała go tylko dla męża! [WIDEO]

Krupa przygotowuje się już do urządzenia baby shower, czyli przyjęcia organizowanego na cześć maluszka. W jego trakcie gwieździe towarzyszyć będą przyjaciółki i rodzina. Wygląda na to, że o imprezie Joanny będzie się mówić latami. Zwłaszcza, że Krupa przebiła nawet Kim Kardashian. Okazuje się, że gwiazda Top model zorganizuje aż trzy przyjęcia – jedno w Polsce, dwa w Stanach Zjednoczonych:

Wygląda na to, że będę miała trzy baby shower. Jedno tutaj w Warszawie, drugie w Chicago z najbliższą rodziną, a trzecie w Los Angeles w domu – przyznała Krupa w rozmowie z Plotkiem. 

Kiedy impreza się odbędzie? Na ten moment wiadomość ta objęta jest tajemnicą. Pewne jest jednak, że dojdzie do niej w najbliższym czasie. Krupa zostanie mamą jeszcze w tym roku. Pomimo ciąży gwiazda nie zwalnia tempa i dalej spełnia się zawpdowo.

Zobacz: Joanna Krupa świętuje pierwszą rocznicę ślubu! Mąż gwiazdy pokazał piękne zdjęcia z żoną i zdradził małżeński sekret!

Joanna nie tylko jest aktywna w sieci, ale także wróciła na plan programu Top model. Czy uda się jej wziąć udział w wielkim finale? Udział gwiazdy stanął pod znakiem zapytania. Chociaż gwiazda bardzo by chciała, wszystko zależy od lekarza, który zadecyduje o jej ewentualnym występie:

Mam plany, żeby być w Polsce, ale wszystko zależy od dziecka. Ono jest najważniejsze (…). Nie widzę tego finału bez swojego udziału. Kocham ten program i bardzo chciałabym zobaczyć, kto wygra – przyznała modelka jakiś czas temu w rozmowie z Faktem.

Trzymamy kciuki, żeby wszystko udało się zgodnie z planem Joanny.

Zobacz: Finał „Top model” bez Joanny Krupy? Kto poprowadzi program za modelkę? Jest oficjalny komentarz

 


Joanna Krupa tańczy z gołym ciążowym brzuchem

Joanna Krupa tańczy z gołym ciążowym brzuchem

Joanna Krupa i Dawid Woliński w pięknej wspólnej sesji. Uwagę przykuwa ciążowy brzuszek modelki

Joanna Krupa i Dawid Woliński w pięknej wspólnej sesji. Uwagę przykuwa ciążowy brzuszek modelki

Joanna Krupa pokazała się w nowej sesji ciążowej

Joanna Krupa pokazała się w nowej sesji ciążowej

×