Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Małgorzata Rozenek w obcisłej mini i nowej fryzurze odwiedziła „Dzień Dobry TVN”. Trudno oderwać wzrok!
Małgorzata Rozenek w obcisłej mini i nowej fryzurze odwiedziła „Dzień Dobry TVN”. Trudno oderwać wzrok!

Małgorzata Rozenek w obcisłej mini i nowej fryzurze odwiedziła „Dzień Dobry...

Małgorzata Rozenek w obcisłej mini i nowej fryzurze...

On naprawdę to zrobił! Michał Szpak ściął swoje piękne włosy! Bardzo odważna zmiana!
On naprawdę to zrobił! Michał Szpak ściął swoje piękne włosy! Bardzo odważna zmiana!

On naprawdę to zrobił! Michał Szpak ściął swoje piękne włosy! Bardzo...

On naprawdę to zrobił! Michał Szpak ściął swoje...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!
Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie....

Dziś piątek, 19.10.2018

Jarosław Kret usycha z tęsknoty za Beatą Tadlą! „Poszedł po rozum do głowy”. Dziennikarka wysłała jasny komunikat!
Jarosław Kret chce wrócić do Beaty Tadli

Beata Tadla i Jan Kliment w pięknym stylu wygrali ósmą edycję Tańca z Gwiazdami, a poza ich triumfem, w mediach króluje jeszcze jeden wątek – Jarosław Kret tęsknie wpatrujący się w swoją byłą partnerkę podczas ostatniego odcinka show. Unikał jej jak ognia, unikał również dziennikarzy, ale jak wyjawia Super Express, jego serce płacze za piękną Tadlą:

Jarek poszedł po rozum do głowy i zaczął żałować, że odszedł od Beaty. Teraz podkreśla, że nie wyobraża sobie bez niej życia.Powtarza kolegom z Nowej TV, że nie radzi sobie z rozstaniem, że jest mu ciężko, tęskni i łudzi się, że jeszcze uda mu się odzyskać względy Beaty. Powtarza, że tak naprawdę wcale nie chciał się rozstać, a po prostu w ciężkich dla siebie chwilach znika. Chciał do niej wrócić – zdradza źródło tabloidu

Przypomnijmy, że rozstanie pary nie przebiegało w cywilizowanych warunkach. Kret zostawił ją na oczach całej Polski, uprzednio zapominając o tym, żeby poinformować Beatę o końcu ich związku. Dziennikarka przepłakała całą wiosenną ramówkę Polsatu, a jej partner stał się najbardziej znienawidzoną figurą polskiego show-biznesu.

W późniejszych dniach pogodynek – próbując ratować swój wizerunek – tylko bardziej się pogrążył, co chwilę zmieniając wersję wydarzeń.

Beata Tadla wybaczy Jarosławowi Kretowi?

Beata, która w ostatnich tygodniach odżyła i odzyskała radość z życia, nie jest pozytywnie nastawiona do awansów pogodynka. Z trudem pozbierała się po niespodziewanym i okrutnym rozstaniu, znajdując oparcie w Klimencie i jego pięknej żonie. Wspierał ją również ukochany syn, który od początku nie przepadał za Kretem. Jak podaje informator Super Expressu, dziennikarka nawet nie rozważa pojednania z byłym partnerem:

Ignoruje jego SMS-y. Odpisuje tylko na te ważne, dotyczące spraw związanych z mieszkaniem. W pierwszym miesiącu od rozstania być może by do niego wróciła, ale teraz odżyła, chce być sama. Nabrała pewności siebie i nie jest w stanie zaufać komuś, kto nadwyrężył jej zaufanie.

Wygląda na to, że z upragnionego szczęśliwego zakończenia nici.

Jarosław Kret nie oszczędza Beaty Tadli! Nawet na wizji chciał ją upokorzyć! Ale to Beata zmiażdżyła Jarka jak wydmuszkę! [WIDEO]

Piękna Beata Tadla pod obstrzałem! Najpierw Jarosław Kret a teraz „Taniec z gwiazdami”! [WIDEO]

Jarosław Kret jest mistrzem „ciepłych” relacji ze swoimi kobietami! Nie oszczędził nawet własnej matki!Czy Jarosław Kret i Beata Tadla powinni do siebie wrócić?

Komentarzy: 4


GośćNM,./ | 14 maja 2018, 12:58

KRET WYCZUL KASE 100 TYS ZL U TADLI , DLATEGO SIE ZACZYNA KLEIC HI, HI CIEKAWE CZY GO ZNOW PRZYJMNIE GO ZA TAKIE UPOKORZENIE JEJ WOBEC SVOW BIZNESU I DZIENNIKARZY


Gość Hanka | 14 maja 2018, 08:15

No cóż, miałeś chamie złoty róg, ostał ci się jeno sznur ;-(


Gość | 14 maja 2018, 07:01

Taka piękna i świetna kobieta zasługuje na kogoś o niebo lepszego a nie takiego pacana (lekko mówiąc). Niech załuje idiota teraz swojego czynu bo ona to może tylko żałować ze czas z nim marnowała


Gość | 13 maja 2018, 16:07

Właśnie nastąpiło szczęśliwe zakończenie związku z człowiekiem, „który nie jest wart jednej łzy” ; z człowiekiem w którym brak człowieczeństwa; mężczyzną który za grosz nie jest męski; „dżentelmenem”, chamem i.t.p… ; i.t.d… ; i.t.p… .


Dodaj komentarz
×