Gerard Pique z nową ukochaną delektują się drinkami. W sieci pojawiły się zdjęcia z następczynią Shakiry

Shakira i Gerard Pique

Shakira i Gerard Pique

Shakira i Gerard Pique wydali oświadczenie o rozstaniu po tym, jak media obiegła informacja o zdradzie sportowca. W sieci pojawiły się właśnie jego pierwsze zdjęcia z kochanką. Jak wygląda 22-latka?

Shakira i Gerard Pique byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Piłkarz i wokalistka poznali się na planie teledysku Waka Waka. Szybko między nimi zaiskrzyło, ale na samym początku trzymali uczucie z dala od mediów. Dopiero po kilku miesiącach artystka oficjalnie potwierdziła, że jest zakochana w młodszym o dekadę sportowcu. Chociaż nigdy nie planowali ślubu, to założyli rodzinę i doczekali się dwóch synów. Jeszcze do niedawna wspólnie wychowywali Sashę i Milana.

Tuż po Festiwalu filmowym w Cannes, gdzie wokalistka błyszczała na czerwonym dywanie, do fanów dotarły bardzo smutne, a zarazem szokujące wieści. Jeden z hiszpańskich dzienników podał, że zakochani się rozstali. Przez kilka dni do fanów docierały kolejne rewelacje o nieco ponad dwudziestoletniej kochance piłkarza. W końcu Shakira wydała oficjalne oświadczenie.

Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękujemy za zrozumienie – brzmi oświadczenie wydane przez agencję komunikacji Shakiry za zgodą Gerarda Pique.

Jak wygląda kochanka Gerarda Pique? Są pierwsze wspólne zdjęcia

Shakira i Gerard uchodzili za jedną z bardziej zgodnych par w show-biznesie. Ostatnio jednak okazało się, że sportowiec nie stronił od zabawy i pięknych kobiet. Jego nowa wybranka to studentka, która dorabia w jednym z nocnych klubów.

Chociaż jeszcze nie wyszło to na jaw, wiem, że pojawiła się trzecia osoba. To 22-letnia dziewczyna, blondynka, bardzo ładna, hostessa (…) Mamy ich wspólne zdjęcia. Doskonale wiem, kim ona jest. Mogę powiedzieć, że to ona spowodowała, że zerwał z Shakirą (…) Ta dziewczyna pracowała dla firmy sportowca zajmującej się organizacją imprez, ale nie możemy ujawnić jej nazwiska – powiedziała hiszpańska dziennikarka Laruq Fa.

Teraz zdjęcia dziewczyny nie są już tajemnicą. W social mediach pojawiły się pierwsze kadry, na których możemy zobaczyć piłkarza u boku nowej miłości. Rzeczywiście tak jak podawała hiszpańska prasa, jest to młodziutka blondynka. Przyłapano ich na delektowaniu się drinkami.

Po ujawnieniu tego, co zrobił Pique na piłkarza wylała się spora fala hejtu. W obronę postanowił wziąć go Joan Laporta, prezes klubu FV Barcelona. W jednym z wywiadów przyznał, że sportowiec bardzo cierpi przez to, co wydarzyło się w jego życiu prywatnym.

Pique cierpi. O ile sobie wyobrażamy, mamy w wyobraźni graczy ze sławą, pieniędzmi i wszystkim, co lubimy, ale to są wciąż ludzie, a Pique to świetna osoba. Jest jednym z kapitanów, ma szczęście, dużo dał i musi nam dużo dać (…) Przeszedł przez sytuację, która wcale nie jest przyjemna, z dziećmi w bardzo młodym wieku, a Pique zasługuje na szacunek i sympatię fanów. Nie zwracajcie uwagi na wieści, które próbują przedstawiać go jako człowieka niepoważnego, pozbawionego uczuć i że wszystko mu się wymyka spod kontroli. Mam szczęście, że go znam i traktowałem go jako człowieka. To niezwykła osoba, która cierpi. A my musimy mu pomóc. Będę pierwszym, który obdarzy go miłością, na jaką zasługuje – powiedział.

Fani sportowca twierdzą jednak, że cierpienie po rozstaniu z Shakirą zdecydowanie umila mu młodsza od niej o dwie dekady blondynka. W przypadku tego rozstaniu murem stoją oni za wokalistką. Wiadomo, że bardzo przeżyła ona to, co się stało, a szok spowodowany zdradzą sprawił, że trafiła do szpitala.


Shakira, Gerard Pique

Shakira, Gerard Pique

Gerard Pique i Shakira z synami

Gerard Pique i Shakira z synami

Gerard Pique i Shakira z synami

Gerard Pique i Shakira z synami

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ale to jest Shakira tylko 25 lat temu!! In

 • Gość pisze:

  Ale to jest Shakira tylko 25 lat temu!!

  • Krakowianka pisze:

   Na tym świecie są sami zaburzeni co traktują miłość i drugiego człowieka jak zabawkę – wykorzystać i zamienić bez skrupułów ! Rozum 5 latka!
   Dwubiegunówka i zaburzenia to patologia naszych czasów!

 • Gość2 pisze:

  Ja pier…cierpi🤦

  • Mjnjmj pisze:

   A ja teraz jestem w cannes

   Ku fajna ta shakira wezme się za nia

   Jak pikaczu jej nie chce

 • Gość pisze:

  Ładna para i prześliczne dzieci.Szkoda,że z wielkich miłosci wszystko się rozpada tak szybko i łatwo .Czy jeszcze miłość istnieje…

  • Kll pisze:

   Nie ma miłości. Powiem to tak jak powiedziała Britney Spears: „Miłość nie istnieje”

  • Ość pisze:

   Widocznie nie była to wielka miłość, ale wielkie zauroczenie. Wielka miłość trwa do grobowej deski…

  • Gość pisze:

   Miał piękną rodzinę zniszczył przez młodą d….. Jakie to typowe dla facetów na starość będzie pił żeby zapomnieć

  • ASIA pisze:

   Oczywiście że tak, trzeba ją odnaleźć 😊

 • Gość pisze:

  Szkoda dzieci i Shakiry ładna dziewczyna

 • Gość pisze:

  Taki live kolejna narzeczona narzeczony jak u ballacka rzeźniczaka pameli i mlna innych piłkarzy od 5 do 100 kazdy w róźowej pizamce na zakupach w lidlu czy to znak czy promocja i to tyle

 • Gośćuniu pisze:

  Przecież tak naprawdę to kawaler. Tyle że dzieciaty.
  Dlatego nie powinno sie mowic „kochanka”, tylko kolejna kandydatka na żonę. Czyli druga (czy tam ktoras) narzeczona.

  • Gość pisze:

   Dokladnie , zgadzam sie , napisalam o tym wyzej w komentarzu.
   Kobieta bez slubu to kochanka , więc status tych pan niczym sie nie rozni.

  • Macin pisze:

   Właśnie i ciekawe czy nie ma Chada lub innych zaburzeń osobowości ?

 • Gość pisze:

  Gdyby cierpiał i miał jaja to by zrobił to co powinien. A tak, jak wielu facetów myslących swoimi „parówkami” poleciał za nowa bułką. Już prawie nie ma prawdziwych facetów. Same bezmyslne wydmuszki…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×