Małgorzata Socha pokazała zdjęcia ze ślubu. Panna młoda w zjawiskowej sukni, ale my patrzymy na przystojnego brata aktorki

Małgorzata Socha -ślub bratanicy

Małgorzata Socha -ślub bratanicy

Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciami z wesela swojej pięknej bratanicy. Przy okazji możemy obejrzeć jej przystojnego brata. Zdjęcia.

Małgorzata Socha to osoba bardzo rodzinna. Dla wielu kobiet jest wzorem matki. Jest mamą Zosi, Basi i Stasia. Między starszą córką a najmłodszym z rodzeństwa synem jest zaledwie pięć lat różnicy. Mimo nawału obowiązków związanych z wychowaniem dzieci jest bardzo aktywna zawodowo i zalicza się do najpopularniejszych polskich aktorek. Na dodatek może się pochwalić niemal milionem obserwujących jej profil na Instagramie.

Niedawno mogliśmy podziwiać piękną stylizację Małgosi, kiedy pojawiła się na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Błysnęła wówczas brzuchem w zmysłowo opinającej jej smukłą sylwetkę beżowej sukience. Nie minął tydzień, a już Socha bawi się na innym weselu. Tym razem to bliska rodzina.

Jak wygląda brat Małgorzaty Sochy?

Małgorzata Socha pokazała na Instagramie zdjęcia ze ślubu bratanicy. Wyznała, że Dominika długo musiała czekać na swój wielki dzień, podobnie jak cała rodzina.

W ten weekend w naszej rodzinie wielkie święto – moja bratanica @dominikasocha wyszła za fantastycznego mężczyznę – Filipa. Żyliśmy tym wydarzeniem przez ostatnie dwa lata. Nie dlatego, że tyle trwały przygotowania, ale dlatego że dwa razy była przekładana data. Tak to jest – miłość w czasie pandemii. Do 3 razy sztuka, za 3 razem powiedziała sakramentalne tak!

Pokusiła się także o refleksję, że czas oczekiwania jest niczym w porównaniu z latami, które przed młodymi małżonkami.

Dla nich to były aż dwa lata, ale co to jest w perspektywie spędzenia razem całego życia! Dlatego życzę im żeby to ich wspólne życie było ekscytujące, a jeśli czasem będzie wiało nudą, to warto się zatrzymać i cieszyć się sobą. I takich chwil też im życzę z całego serc. Miłość oczywiście jest najważniejsza, ale prawda jest taka, że małżeństwo to sztuka kompromisów.

Na koniec wyznała, że bardzo kocha swoich bliskich i jeszcze raz pogratulowała nowożeńcom.

Kocham Was całym sercem i jestem z Was dumna! Jeszcze raz gratuluję! Cieszę się, że mogliśmy być z Wami w tym cudownym dniu. Wszystkiego najlepszego dla Państwa Brennek.  #wesele #rodzina #waznydzien #razemnajlepiej #szczescie #ślub #miłość #świętujemy #impreza #weddingparty #weddingday #bestmoments #family #partytime #happyus #bettertogether #love #saturdaynight – napisała.

Na zdjęciach, którymi podzieliła się aktorka, widzimy nie tylko piękną pannę młodą, ale także przystojnego brata Sochy. Małgorzata nie ukrywa, że łączy ich silna więź. Mimo sporej różnicy wieku traktowała go niemal jak bliźniaka.

Mój tata był pilotem wojskowym, cenił dyscyplinę, porządek i uważał, że w domu należy przestrzegać różnych zasad, na przykład, że dzieci i ryby głosu nie mają. Właściwie to bratu zawdzięczam to, że moje dzieciństwo wspominam bardzo dobrze. Jest starszy o dziewięć lat. Byłam z nim mocno związana, on mnie doskonale rozumiał, bo patrząc na moje rozterki, często widział siebie. Bawił się ze mną, krył mnie, kiedy była taka potrzeba. To on razem ze swoją dziewczyną zabierał mnie do kina. Rodzice zawsze tworzyli w stosunku do nas wspólny front, więc my dla przeciwwagi też trzymaliśmy się razem. Gdy się wyprowadził z rodzinnego domu, to był dla mnie wielki dramat. Bardzo to przeżyłam, byliśmy trochę jak bliźnięta – wspominała w rozmowie z magazynem Pani.

Tylko zajrzyjcie do naszej galerii, Piotr Socha to niezły przystojniak.


Małgorzata Socha -ślub bratanicy

Małgorzata Socha -ślub bratanicy

Małgorzata Socha -ślub bratanicy

Małgorzata Socha -ślub bratanicy

Małgorzata Socha -ślub bratanicy

Małgorzata Socha -ślub bratanicy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×