Szukaj

W jakich warunkach urodzi Meghan Markle? Sekretne plany wyszły na jaw!

Meghan Markle

Jak będzie przebiegał poród Meghan Markle?

Meghan Markle niedługo urodzi pierwsze dziecko. W jakich warunkach? Gdzie księżna Sussex urodzi dziecko księcia Harry’ego? Sekretne plany małżeństwa wyszły na jaw. Pójdzie w ślady księżnej Kate?

Meghan Markle lada dzień powita na świecie swoje pierwsze dziecko, którego ojcem jest książę Harry. Było wiele spekulacji na temat tego, jak będzie wyglądał poród Meghan, gdzie urodzi i kto będzie jej towarzyszył. Okazuje się, że większość domysłów można włożyć między bajki – jak donosi The Mail on Sunday, księżna ma zupełnie inny pomysł niż Lindo Wing. Gdzie i kiedy urodzi dziecko?

Meghan zamierza urodzić dziecko w naturalny sposób i nie planuje wnosić o pomoc do królewskiego ginekologa. Lekarz, który będzie jej towarzyszył, nie jest w żaden sposób związany z rodziną królewską. Jak twierdzi informator tabloidu, królowa Elżbieta II i tak nakazała, by cały zespół położniczy był w gotowości, gdyby coś poszło nie tak. Alan FarthingGuy Thorpe-Beeston odbierali wszystkie porody księżnej Kate, które były porodami wysokiego ryzyka, tak jak ciąża Meghan. Księżna upiera się jednak by rodzić tak naturalnie, jak to tylko możliwe – czyli z jak najmniejszą ingerencją lekarzy, położnych i pielęgniarek.

Wiadomo już, że Markle nie urodzi w Lindo WingLondynie. Oczekiwano, że para zostanie w Kensington Palace aż do rozwiązania, ale ich wcześniejsza wyprowadzka do Frogmore Cottage wyeliminowała szpital przy Paddington z równania. Podróż z Windsoru byłaby bezcelowa, co pozwala na założenie, że księżna urodzi w domu, tak, jak mówiono na początku.

 

Przy porodzie oprócz księcia obecna ma być Doria Ragland, a także – jeśli wierzyć plotkom – szamanka z londyńskiego sklepu. Książę i księżna odwiedzili ją kilka dni temu by zakupić kremy zapobiegające baby blues.

Myślicie, że podjęła dobrą decyzję, wybierając naturalny poród?

Serena Williams wyjawiła płeć dziecka Meghan Markle?! Powiedziała o jedno słowo za dużo

Zalana łzami Meghan Markle zaszantażowała księcia Harry’ego?! Wybuchła ostra małżeńska awantura!

Królowa Elżbieta II upokorzyła ciężarną Meghan Markle! Brytyjczycy są w szoku!


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×