Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Mama Oli Kisio nagrała piosenkę. Fani wysyłają ją na Eurowizję 2016Izabela Kisio-Skorupa śpiewa Aleją Gwiazd i Hymn do Bałtyku

Mama Oli Kisio zyskała ogromną popularność w internecie po tym, jak nagrała oświadczenie-wideo tłumacząc się z nieobecności na gali rozdania TeleKamer 2014. W ciągu dwóch lat Izabela Kisio-Skorupa doczekała się sporej grupy fanów. Tylko na Facebooku jej fanpage polubiło już 10 tysięcy osób! (to o 7 tysięcy więcej niż w przypadku Oli Kisio). Gwiazda internetu codziennie udostępnia zdjęcia z życia prywatnego, komentuje show-biznes i często wchodzi w ostrą dyskusję z fanami.

Najwięcej emocji wywołują wywiady wideo z Izabelą Kisio-Skorupą. 58-letnia celebrytka w kilku rozmowach zapewniała, że potrafi śpiewać. Teraz mamy okazję, aby przekonać się, jak naprawdę jest z jej umiejętnościami wokalnymi.

Miniony weekend Matka Kisio spędziła w Międzyzdrojach (tam też planuje powitać 2016 rok). Spacerując wieczorem po plaży nagrała aż dwie piosenki. Swój film dla fanów Izabela rozpoczęła od wykonania coveru polskiego przeboju Aleja gwiazd Zdzisławy Sośnickiej. Na zakończenie artystka skusiła się na utwór poświęcony marynarzom – nieoficjalny hymn Bałtyku – Morze, nasze morze/Chociaż każdy z nas młody jest. W tle można usłyszeć szum morskich fal.

W komentarzach posypało się sporo słów uznania. Niektórzy sugerują nawet, że Izabela Kisio-Skorupa powinna reprezentować Polskę na Eurowizji 2016 😉

Czy Izabela Kisio-Skorupa powinna nagrać piosenkę? Głosujcie w naszym sondażu.

Zobacz: Mama Kisio sprzedaje zakrętki na bazarze! Zdjęcia paparazzi

Izabela Kisio-Skorupa selfie

Izabela Kisio-Skorupa selfie

Piosenka Matki Kisio

Piosenka Matki Kisio

Czy Izabela Kisio-Skorupa powinna nagrać własną piosenkę?Komentarzy: 5


Izabela | 16 marca 2016, 20:12

To nie cover.Tak spiewalam Sobie idac na spacer i robilam reportaz z Miedzyzdrojow o tej porze roku


Gość | 16 marca 2016, 19:55

Bardzo ladnie spiewa i jest bardzo fajna.Uwielbiamy Ize.


Ania | 17 listopada 2015, 13:56

Pani Izabelo! Ma pani ogromny talent! My fani z niecierpliwością czekamy na piosenkę w pani wykonaniu! . ANKA


Gość | 12 listopada 2015, 01:10

Niesamowity talent Iza….I spiewasz o Szczecinie,o mim kochanym, rodzinnym miescie.


Izabela | 9 listopada 2015, 15:35

To nie cover.To spiewalam Sobie idąc na spacer i w trakcie tworzenia Polskiego rządu. PIESN PATRIOTYCZNA.Zaspiewac to Ja dopiero mogę.


Dodaj komentarz
×