Izabela Janachowska miesiąc temu urodziła syna. Z tej okazji pokazała piękną sesję z dzieckiem i zdradziła, jak wróciła do smukłej sylwetki!

Izabela Janachowska sylwetka i powrót do formy

Izabela Janachowska sylwetka i powrót do formy

Izabela Janachowska 10 maja urodziła syna. Gwiazda w krótkim czasie wróciła do sylwetki sprzed ciąży. Jak udało się jej odzyskać dawną formę? Dokładnie miesiąc po porodzie zdradziła swój sekret i pokazała uroczy portret z dzieckiem w roli głównej.

Izabela Janachowska 10 maja dołączyła do grona sławnych mam. Wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim doczekali się syna Christophera. Ekspertka ślubna  błyskawicznym tempie powróciła do smukłej sylwetki, z której zasłynęła występując jako tancerka w Tańcu z gwiazdami. Jak udało się jej odzyskać dawną formę w tak krótkim czasie?

Gwiazda dokładnie miesiąc po porodzie zdradziła swój sekret. Okazuje się, że nie dieta, a zabawy z dzieckiem sprawiały, że szybko zgubiła zbędne kilogramy:

Nie, nie ćwiczę i jem wszystko. Jedyną moją aktywnością są spacery z dzieckiem. Chodzę na nie często do Łazienek Królewskich. Owszem spotkała się z dietetyczką, ale głównie po to, aby zapytać, czy mogę jeść truskawki!

Świeżo upieczona mama – w przeciwieństwie do wielu gwiazd – zdecydowała się nie ukrywać twarzy swojego dziecka. Jak tłumaczy swoją decyzję?

Początkowo byłam zdecydowana nie pokazywać mojego maluszka. Wydawało mi się, że nie powinnam podejmować za niego takiej decyzji. Jestem jednak osobą zapracowaną, więc przygotowanie wszystkich zdjęć na Instastory i jednocześnie pamiętanie, żeby nie było widać na nich dziecka, było dla mnie trudne. A poza tym kocham mojego synka, jestem z niego dumna i nie widzę powodu, dla którego miałabym się nim od czasu do czasu nie pochwalić.

Dokładnie dzisiaj mija miesiąc od narodzin Christophera Alexandera, co Janachowska uczciła na swoim Instagramie przepięknym wpisem i czarno-białem portretem z noworodkiem w roli głównej:

Dzis mój Maluszek ma już miesiąc. Dlaczego czas tak szybko leci? Tyle chwil i magicznych momentów chciałabym zatrzymać na dłużej…

Zobaczcie, jak pięknie razem wyglądają.

Zobacz: Izabela Janachowska zdradziła imię syna! Brzmi bardzo światowo

Zobacz: Izabela Janachowska dwa tygodnie po swoim porodzie pokazała się na uroczystej Gali! Wygląda jak zawodowa modelka!

Zobacz: Izabela Janachowska pokazała syna i prezenty jakie dostała na Dzień Matki! Co za uroczy zestaw!


Izabela Janachowska ciążowa sesja z synem (fot. weddingdream.com)

Izabela Janachowska ciążowa sesja z synem (fot. weddingdream.com)

Izabela Janachowska zdradziła imię syna

Izabela Janachowska zdradziła imię syna

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński- Gala Polskiej Rady Biznesu

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński- Gala Polskiej Rady Biznesu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×