Szukaj

Fundacja Jurka Owsiaka otrzymała przelew od Michała Szpaka! Gwiazdor zasilił WOŚP pokaźną sumką!

Michał Szpak przelew na WOŚP

Michał Szpak przelew na WOŚP

Ile Michał Szpak wpłacił dla WOŚP?

Michał Szpak na konto WOŚP przekazał sporą kwotę. Artysta zorganizował szybką licytację wśród swoich fanów, a całą kwotę przelał na szczytny cel. Potwierdzeniem transakcji jest scan przelewu.

27 finał WOŚP 2019 budził ogromne emocje. Oprócz dramatycznych wydarzeń z Gdańska są również pozytywne aspekty wielkiego poruszenia narodowego. Największe emocje przyniosły aukcje przedmiotów wystawionych przez gwiazdy. Wśród znanych osób, które w tym roku wsparły fundację Jurka Owsiaka znalazł się Michał Szpak.

Artysta wystawił na licytację sesję ze sobą, co dla jego fanów było wielką gratką. Aukcja była skierowana do osób, które 19 stycznia brały udział w Oficjalnym Zlocie Fanów Michała Szpaka w Pruszkowie.

Przedmiotem licytacji była szybka sesja fotograficzna ze Szpakiem w foto-budce w dniu zlotu. Wygrała osoba, która zapłaciła najwięcej. Wylicytowaną sumę Michał w całości wpłacił na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Potwierdzeniem jest scan przelewu na kwotę 2666 złotych!

Piękny gest!

Michał Szpak już zaczął swoje modowe show! Na próbie przed Sylwestrem 2018 wyglądał jak z okładki „Vogue’a”

Michał Szpak pokazał bardzo przystojnego brata i piękne siostry w świątecznej sesji! Razem odtworzyli zdjęcie z dzieciństwa. To trzeba zobaczyć

Z trudem rozpoznaliśmy Michała Szpaka na lotnisku! Bez scenicznych ciuchów i fryzury to zupełnie inny człowiek!


Michał Szpak dla WOŚP

Michał Szpak dla WOŚP

Michał Szpak dla WOŚP

Michał Szpak dla WOŚP

Michał Szpak zdjęcia 2019

Michał Szpak zdjęcia 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×