Szukaj

Zjawiskowa Hanna Lis obcięła swoje piękne włosy na krótko! Wygląda teraz prawie jak Małgorzata Rozenek!

Hanna Lis nowa fryzura

Hanna Lis ścięła włosy

Hanna Lis ścięła włosy. W krótkiej fryzurze wygląda jak Małgorzata Rozenek. Zobacz metamorfozę, jaką gwiazda dziennikarstwa przeszła pod koniec 2018 roku. Efekt powala.

Metamorfoza Hanny Lis

Hanna Lis od lat cieszy oko i uch fanów serwisów informacyjnych, jak również entuzjastów polskiego show-biznesu. Dziennikarka zalicza się do bardzo atrakcyjnych oraz cenionych gwiazd polskich salonów. Hanna pracowała już prawie w każdej telewizji w kraju. Widzowie pamiętają ją doskonale z TVP, TVN-u oraz Polsatu. Wcześniej dziennikarka była kojarzona głównie z wydarzeniami politycznymi, obecnie zaś Lis rozszerzyła spektrum swojej działalności zawodowej, więc atrakcyjną prezenterkę możemy podziwiać również w rozrywce.

Hanna Lis zawsze wygląda perfekcyjnie. Ma znakomitą sylwetkę, świetne stylizacje, ale przede wszystkim wyróżnia się rewelacyjnymi długimi lśniącymi włosami. Ze swoją fryzurą Hania raczej nigdy nie eksperymentowała. Kojarzymy ją z klasycznym długim prostym uczesaniem. Tym razem prezenterka zapragnęła odmiany swojego wizerunku.

Dziennikarka udała się do swojego fryzjera, u którego poddała się szalonej metamorfozie. Hanna obcięła swoje piękne włosy na krótko! Efektem tej transformacji pochwaliła się na Instagramie, zatem już wiadomo, że Hanna Lis wygląda prawie jak Małgorzata Rozenek. Panie mają identyczne fryzury.

Na szczęście Hanna nie zmieniła swojego koloru włosów, nadal jest seksowną błyskotliwą blondynką.

Jak wam się podoba nowa Hanna Lis?

Tomasz Lis napisał autobiografię! Kinga Rusin i Hanna Lis będą zadowolone po lekturze?

Hanna Lis o walce z okrutną chorobą. Pierwszy raz opowiedziała tak szczerze o horrorze, który przeżyła

Niespodziewany zwrot akcji w relacji Kingi Rusin i Tomasza Lisa! Dziennikarka zdobyła się na hojny gest


Czy Hanna Lis ubiera się w dobrym stylu?

×