Szukaj

Gwiazda „Idola” Hania Stach chwali się synkiem. Jaki podobny! Razem zamieszkali aż w Malezji

Hania Stach

Hania Stach

Gwiazda Idola Hania Stach przeprowadziła się do Kuala Lumpur, stolicy Malezji. Tam kilka miesięcy temu urodziła swojego pierwszego syna, którego ponownie zaprezentowała światu. Jaki słodki bobasek!

Hania Stach jest wokalistką znaną z drugiej edycji Idola. Z show musiała zrezygnować z powodu problemów zdrowotnych, jednak nie przekreśliło to jej dalszej kariery wokalnej – wręcz przeciwnie, nabrała wiatru w żagle. Pierwsze propozycje zaczęły spływać krótko po jej odejściu z programu. Artystka została zaproszona do dubbingu w serii filmów High School Musical. Jej wokalny debiut został doceniony – ścieżki dźwiękowe szybko pokryły się platyną. Do tej pory Hania wydała dwa autorskie krążki. Z piosenką Re-group prawie pojechała reprezentować Polskę na Eurowizji w 2007 roku (do zwycięstwa zabrało jej zaledwie 400 SMS-ów).

Wokalistka od kilku lat mieszka w Kuala Lumpur w Malezji i jest mamą. 23 marca na świecie pojawił się jej synek Iwo.

Hania Stach pokazała synka

Hania o tym, że jest w ciąży, poinformowała swoich fanów w grudniu. Krótko po tym przekazała wiadomość, że Święta Bożego Narodzenia spędzi w stolicy Malezji, jednak okazuje się, że została tam na dłużej. W Kuala Lumpur przyszedł na świat jej synek.

Wokalistka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak rzadko publikuje zdjęcia malucha. Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć go w maju, gdy piosenkarka obchodziła swój pierwszy Dzień Matki. Fotografie chłopca opatrzyła wówczas podpisem:

W tym roku Dzień Matki dla mnie po raz pierwszy w nowej odsłonie.

Zachęcona pozytywnym odbiorem fanów Hania coraz częściej zaczęła publikować fotografie chłopca. Od tamtej pory niemal regularnie można obserwować, jak syn artystki rośnie. Wokalistka podróżuje wspólnie z nim po azjatyckim kraju, zabierając go w miejsca, w których była kilka lat wcześniej.

Port Klang.
Byłam tu 4 lata temu, w ciąży, a teraz z synem – napisała na Instagramie.

Szczęśliwa mama podzieliła się kolejnym zdjęciem chłopca na Instastory. Hania trzyma Iwo na rękach. Oboje pozują do aparatu z promiennymi uśmiechami. Można również zauważyć, że maluch jest bardzo podobny do mamy. Zobaczcie, jaki z niego cukiereczek.

Hania Stach w Idolu:


Hania Stach, Iwo Stach

Hania Stach, Iwo Stach

Hania Stach, Iwo Stach

Hania Stach, Iwo Stach

Hania Stach, Iwo Stach

Hania Stach, Iwo Stach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×