Wirtualna Polska

Gwiazdy, które ważą 70 kg. 10 pięknych kobiet. Wśród nich Martyna Wojciechowska, Serena Williams i Christina Hendricks

Gwiazdy, które ważą 70 kg. 10 pięknych kobiet. Wśród nich Martyna Wojciechowska, Serena Williams i Christina Hendricks

Gwiazdy, które ważą 70 kilogramów

Przedstawiamy listę gwiazd, które ważą 70 kilogramów. Znajdują się na niej Polki i mieszkanki innych państw. Wśród nich Wojciechowska, Williams, Schumer i inne.

Wirtualna Polska

Ile musi ważyć piękna kobieta? Takie pytanie dawno powinno odejść do lamusa. Waga to tylko liczba. Nie trzeba ważyć 50 kilogramów, by podobać się milionom facetów na całym świecie. Świetnie udowodniły to bohaterki tekstu. Wszystkie ważą 70 kilogramów i piorunują seksapilem. Wśród nich m.in. Martyna Wojciechowska Serena Williams.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ile wzrostu mają gwiazdy o wadze 70 kilogramów? Z czego są znane? Jak prezentują się ich kształty?

Gwiazdy, które ważą 70 kg: Amy Schumer

Amy Schumer to amerykańska aktorka komediowa. 40-latka specjalizuje się w stand-upie. Komediantka od dłuższego czasu walczy ze stereotypami na temat kobiecego ciała. Sama waży 70 kilogramów przy 170 centymetrach wzrostu. Nie ma jednak z tego powodu żadnych kompleksów. Wie, że jej waga jest normalna, a podobnie wyglądają miliony kobiet.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazdy, które ważą 70 kg: Christina Hendricks

46-letnia Christina Hendricks waży 70 kilogramów przy 171 centymetrach wzrostu. Rudowłosa Amerykanka jest znana z występów w serialach i filmach. Grała w produkcjach, takich jak m.in.: Drive, Neon Demon, Mad Man. Również Christina nie ma kompleksów, a za swój atut uważa bujne piersi.

View this post on Instagram

A post shared by Christina Hendricks (@actuallychristinahendricks)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazdy, które ważą 70 kg: Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska to jedyna Polka w zestawieniu. Jej waga oscyluje w granicach 70 kilogramów, a mierzy ona 180 centymetrów wzrostu. Nic więc dziwnego, że taka waga doskonale jej pasuje. Podróżniczka od dawna walczy z krytykowaniem kogoś za wygląd. Sama nie ma kompleksów!

Gwiazdy, które ważą 70 kg: Rachel Hunter

Nowozelandka Rachel Hunter ma taki sam wzrost i wagę jak Martyna. 52-latka, oczywiście, szczyt kariery ma za sobą. Blondwłosa piękność stale jednak udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie regularnie dodaje nowe zdjęcia. Trzeba przyznać, że taka waga po prostu do niej pasuje.

Gwiazdy, które ważą 70 kg: Serena Williams

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

40-letnia Afroamerykanka Serena Williams to jedna z najsłynniejszych tenisistek świata. Sportsmenka zdobyła Niekalendarzowy Wielki Szlem i dwukrotnie Karierowy Złoty Wielki Szlem. Mistrzyni utrzymuje wagę przy 175 centymetrach wzrostu. Serena wciąż ma smukłą i seksowną sylwetkę. Wielu dowodów nie trzeba przedstawiać.

Wirtualna Polska

Gwiazdy, które ważą 70 kg: Molly Tarlov

Amerykańska aktorka Molly Tarlov waży 70 kilogramów przy 168 centymetrach wzrostu. 29-latka jest znana z roli Sadie Saxton w serialu Inna. Na koncie ma też wiele innych angaży.

Gwiazdy, które ważą 70 kg: Kriti Sanon

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

31-letnia indyjska aktorka Kriti Sanon szturmem podbiła Bollywood. Gwiazda utrzymuje wagę 70 kilogramów przy 171 centymetrach wzrostu. Taka waga zresztą doskonale komponuje się z jej lookiem. Kriti uchodzi za ideał piękna w Azji Południowej, a miliony tamtejszych kobiet marzą o tym, aby wyglądać tak jak ona.

Gwiazdy, które ważą 70 kg: Rebel Wilson

Wirtualna Polska

41-letnia Australijka Rebel Wilson oscyluje w przedziale 70-75 kilogramów. Waży tyle przy 160 centymetrach wzrostu. Trzeba przy tym podkreślić, że aktorka w ostatnich latach sporo schudła. Niegdyś ważyła bowiem aż 130 kilogramów! Dziś to piękność, której kształty zawróciły w głowie niejednemu mężczyźnie.

Gwiazdy, które ważą 70 kg: Morgan Adams

Youtuberka z USA Morgan Adams ma około 70 kilogramów przy 170 centymetrach wzrostu. Profil celebrytki na Instagramie śledzi blisko 2 miliony osób. Wiele z nich jest złaknionych jej kolejnych zdjęć w bikini. Ona sama regularnie je wrzuca, nie ukrywając tego, że jej ciało wpisuje się raczej w rubensowski kanon piękna.

Gwiazdy, które ważą 70 kg: Danielle Macdonald

W przedziale 70-75 kilogramów mieści się też australijska aktorka Danielle Macdonald. Gwiazda mierzy około 165 centymetrów wzrostu. Widzowie mogą ją kojarzyć z takich hitów, jak: Nie otwieraj oczu, Lady Bird, Niewiarygodne. Także i ona nie wstydzi się swojego ciała i lubi je eksponować w mediach społecznościowych.

Znacie jeszcze jakieś gwiazdy, które ważą 70 kilogramów?


Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Martyna Wojciechowska -Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska -Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Serena Williams - Gala LACMA Art  Film

Serena Williams - Gala LACMA Art Film

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×