Gwiazda Polsatu dostała przerażającą groźbę. To, co chcą jej zrobić na żywo, mrozi krew w żyłach

Gwiazda Polsatu Agnieszka Gozdyra

Gwiazda Polsatu Agnieszka Gozdyra

Gwiazda Polsatu dostała przerażającą groźbę, o której poinformowała w czasie programu Debata Dnia. To, co jedna z osób chce jej zrobić na żywo, mrozi krew w żyłach.

Debata Dnia to program emitowany codziennie na antenie Polsat News o godzinie 19:50. Przyciąga przed telewizory mnóstwo widzów. Z zainteresowaniem obserwują rozmowy zaproszonych do studia gości, którzy prowadzą dyskusje na tematy związane z bieżącą sytuacją polityczną w Polsce i na świecie.

Jakiś czas temu w programie pojawił m.in. Michał Wiśniewski, który komentował rządowe dotacje dla artystów. Nie szczędził gorzkich słów pod adresem lidera Bayer Full, z którym od dawna jest w konflikcie (o początkach ich kłótni pisaliśmy tutaj):

Chodzi o to, że facet, który nazywa się cesarzem disco polo, który mógłby Marcinowi Millerowi buty lizać przychodzi i mówi, że w szpitalu potrzebna jest jego muzyka. Pacjent rzeczywiście, jak włączą jego muzykę, może jedynie wstać i ją wyłączyć. Właśnie to robi złą robotę.

Gwiazda Polsatu Agnieszka Gozdyra dostała przerażającą groźbę

Debatę Dnia prowadzi gwiazda Polsatu, Agnieszka Gozdyra. To dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem. Pracę rozpoczęła w 1993 roku w Radiu Kolor, w którym współpracowała z Wojciechem Cejrowskim. Potem przeszła do TVP, skąd przeniosła się do Telewizji Biznes, a następnie do Polsat News. Z ostatnią z wymienionych stacji jest związana do dziś.

Prezenterka w poniedziałkowy wieczór ponownie gościła na antenie. Podczas programu emitowanego na żywo odczytała na antenie tweeta, którego otrzymała od przeciwnika szczepień przeciw COVID-19. Jego treść, którą prezentujemy poniżej, mrozi krew w żyłach:

Uważaj Gozdyra, chodzą słuchy, że będą wzorem AK golić łby namawiającym do szczepień takim szujom jak ty. Najlepsze jest to, że Twoje golenie ma lecieć live w sieci…… czekamy na to jak na finał mistrzostw.

Gwiazda Polsatu nie pozostawiła tego bez reakcji. We wtorek w tej sprawie złożyła zawiadomienie na policję, o czym poinformowała w mediach społecznościowych:

Jak powiedziałam, tak zrobiłam. Zawiadomienie w sprawie wczorajszych gróźb pod moim adresem właśnie zostało złożone. Panom Policjantom bardzo dziękuję za zrozumienie i rozmowę. Miłego dnia.

Internauci błyskawicznie zareagowali na wpis. Podkreślają, że trzymają kciuki, by internauta został ukarany.


Agnieszka Gozdyra

Agnieszka Gozdyra

Agnieszka Gozdyra w ogniu krytyki

Agnieszka Gozdyra w ogniu krytyki

Agnieszka Gozdyra obrażona przez Wojciecha Cejrowskiego

Agnieszka Gozdyra obrażona przez Wojciecha Cejrowskiego

Komentarze

  • Gość 1000 pisze:

    dlaczego wszyscy sa zulwersowani takimi grozbami.PRZECIEZ TO WY PREZENTERZY STACJI WROGICH TVP NIERAZ POZWALACIE OBRAZAC SWOIM GOSCIOM PRZECIWNIKOW POLITYCZNY.ROZUMIEM ZE MOZNA SIE NIE ZGADZAC Z RZADZACYMI ALE JEZELI WASI GOSCIE OBRAZAJA ICH W WASZYCH STACJACH TO NA TO IM POZWALACIE.LUDZIE TO OGLADAJA I TWIERDZA ZE JEZELI IM WOLNO TO CI ZMANIEROWANI PSYCHICZNIE POZWALAJA SONIE NA TAKIE GROZBY.ZACZNIJMY SIE WSZYSCY SZANOWAC I NIE OPLUWAC LUDZI BEZ WZGLEDU NA ICH POLITYCZNA PRZYNALEZNOSC.

  • Gość pisze:

    Taki lajf wzruszające tylko kogo to obchodzi jak poraźka siatkarzy trzeba było zagrac z argetyną brazylią wietnanem jak mówi klasyk do 3 razy sztuka san marino 5 reprezentantów 5 medali a gdzie czarownica na flamingu i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×