Szukaj

Wojna w rodzinie Mateusza Morawieckiego! Bliska osoba wytknęła wszystkie błędy Andrzeja Dudy

Franciszek Broda

Franciszek Broda

Franek Broda, siostrzeniec Mateusza Morawieckiego, skomentował nowy post ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudy. Nagranie podbija sieć. Co na to internauci?

Franek Broda, siostrzeniec Mateusza Morawieckiego, w wywiadzie dla TVN24 powiedział, że jest gejem. Chociaż na temat orientacji nie rozmawiał z wujkiem, nie chce być dyskryminowany:

Nie chcę, by ktokolwiek mnie dyskryminował. Politycy PiS nie zdają sobie sprawy z tego, że to może doprowadzać do samobójstw – powiedział – Dlatego znowu zaangażowałem się w politykę – dodał.

Franek Broda komentuje spot Andrzeja Dudy

Franek Broda jakiś czas temu działał w Młodzieżówce PiS-u. Aktualnie z poglądami tej partii mu nie po drodze. Prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie czasami krytykuje rządzących. Niedawno na swoim Facebooku uderzył w prezydenta Andrzeja Dudę.

Umieścił wideo, które ma być odpowiedzią na spot #RafałNieKłam. Nagranie rozpoczyna ironiczne powitanie. Franek wciela się w rolę Europy:

Cześć Andrzej, z tej strony Europa. Złośliwi mówią, że słabo reprezentujesz Polskę. Jestem przekonany, że to tylko niepotrzebna złośliwość.

Nastolatek wymienia prezydentowi jego potknięcia — w tym pomylenie daty wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, słabą znajomość języka angielskiego, a także w jego ocenie, nieznajomość konstytucji:

 Jak dobrze wiemy, jesteś ambitny i pracowity. Przykro nam tylko, że Konstytucji się jeszcze nie umiesz nauczyć, a przecież coś przysięgałeś

#AndrzejNieKłam

#AndrzejNieKłamOdpowiedź na spot "#RafałNieKłam" zrobiona przez 17 latka, który nie jest profesjionalistą. Udostępniajcie!

Opublikowany przez Franek Broda Niedziela, 21 czerwca 2020

Spot zdobywa coraz większą popularność w sieci. Obejrzano go ponad 36 tysięcy razy, udostępniło ponad tysiąc razy. Nie brakuje komentarzy internautów, którzy doceniają pracę nastolatka:

  • Franek jesteś Super młodym, mądrym człowiekiem. BRAWO.
  • To świetny materiał, podziwiam Cię, wielu z nas mógłbyś nauczyć jak należy walczyć o swoje przekonania i tożsamości.
  • Brawo za odwagę 🙂 Ważny głos młkodego pokolenia.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?


Franciszek Broda

Franciszek Broda

Franciszek Broda

Franciszek Broda

Franciszek Broda

Franciszek Broda

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×