Szukaj

TVP szykuje nowy hit. Powstają film i serial o Annie Jantar. Do mediów trafiły pierwsze przecieki

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska na chwilę zmieni profesję i zagra w filmie o Annie Jantar? Na żywo dotarło do szczegółów produkcji. Co udało się ustalić?

Natalia Kukulska urodziła się w rodzinie muzyków. Jej tata, Jarosław, był kompozytorem, Anna Jantar wybitną piosenkarką. Niestety mama gwiazdy zginęła w katastrofie lotniczej. Samolot IL-62 Mikołaj Kopernik, którym leciała, runął na ziemię kilka minut przed planowanym lądowaniem.

Natalia dba, by pamięć o Jantar nie zniknęła. Udziela więc wywiadów, w których ją wspomina, odwiedza miejsce katastrofy, gdzie składa kwiaty, utrzymuje kontakt z jej przyjaciółkami.

Film o Annie Jantar. Natalia Kukulska zagra w produkcji?

Anna Jantar wkrótce zostanie upamiętniona w telewizji. O tym przekonamy jest informator Na żywo, który donosi, że Natalia Kukulska przyjęła propozycję Telewizji Polskiej, która padła kilka miesięcy temu. Aktualnie trwają wstępne rozmowy:

Dała się przekonać do tego, by Telewizja Polska wyprodukowała film i serial o jej mamie, Annie Jantar. Propozycja padła podczas powstawania filmu Zenek, w którym wykorzystano piosenkę Papierowy księżyc Jarosława Kukulskiego. Natalia musiała wyrazić na to zgodę i razem z bratem Piotrem, który również jest spadkobiercą praw autorskich, podpisała stosowną umowę. Na razie trwają wstępne rozmowy — mówi osoba z otoczenia gwiazdy.

Tygodnik podaje też, że nie lada wyzwaniem jest scenariusz. Piosenkarka chciałaby jak najwierniej przedstawić sylwetkę mamy, nie chce jednak ujawniać szczegółów, które mogłyby zranić osoby z jej otoczenia.

Sprawa jest trudna, bo jak wiadomo, małżeństwo Anny Jantar tuż przed śmiercią w katastrofie lotniczej znalazło się na poważnym zakręcie. Nie jest tajemnicą, że para nie była ze sobą szczęśliwa — podaje tygodnik.

Okazuje się, że historia, która ma zostać przedstawiona w filmie nie jest jedyną sprawą, która zaprząta głowę piosenkarki. Podobno Kukulska dostała propozycję nie do odrzucenia. Na żywo podaje, że to ona ma zagrać główną bohaterkę.

Czy się zgodzi i co z tego wyniknie? O tym przekonamy się w najbliższym czasie.


Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Anna Jantar

Anna Jantar

Natalia Kukulska z przyjaciółkami Anny Jantar

Natalia Kukulska z przyjaciółkami Anny Jantar

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×