Szukaj

Fani programu rozgryźli, kto jest agentem tuż przed finałem?! Antek, Tamara, Hubert? Kto został zdemaskowany?

Hubert Urbański jest Agentem

Hubert Urbański jest Agentem

Hubert Urbański jest agentem?

Dawno żaden program nie budził tylu emocji, co Agent-Gwiazdy! W przeszłości w telewizji emitowany był program Wyprawa Robinson, w który telewidzowie wkręcali się w 100%, żyjąc życiem uczestników pozostawionych w dziczy i potrafiąc przewidzieć ich kolejne ruchy oraz zachowania.

Podobnie jest z Agentem. Fanom nie umknie ani jeden szczegół, a nawet jeżeli, to niedługo po zakończeniu odcinka dzielą się ze sobą swoimi spostrzeżeniami. Argumentów na dowiedzenie swojej racji szukają nie tylko w programie, ale również poza nim i wygląda na to, że udało im się rozwiązać zagadkę. To Hubert Urbański! Jeden z internautów znalazł jego CV na jednej ze stron zrzeszających aktorów. Na podstronie poświęconej Hubertowi w umiejętnościach wymieniono m. in. skoki spadochronowe! Hubert Urbański robi to zawodowo, a w programie powtarza, że ma lęk wysokości? Przecież to on nie wykonał kilku zadań, które odbywają się na wysokościach tłumacząc się lękiem.

Czy to byłby klucz do zagadki? Początkowo typowanie Huberta wydawałoby się zbyt proste, ponieważ widzowie znają doskonale jego możliwości manipulacji, które niejednokrotnie zaprezentował prowadząc swoje teleturnieje.

Nie wykluczajmy jednak pozostałych.Co w przypadku Antka? W jednej z australijskich edycji Agenta, uczestnik, który został wyeliminowany z programu dostał szansę powrotu. Ostatecznie okazał się Agentem – polska produkcja obrałaby podobny klucz?

A może to Tamara, która od początku nie kryje, swoich zachowań?

Jeszcze wszystko się może zdarzyć.

Hubert Urbański jest agentem?

Hubert Urbański jest agentem?

Hubert Urbański jest agentem

Hubert Urbański jest agentem? Fani mają dowody!


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×